Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez később adhat okot megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez később adhat okot megcsalásra esetleg szakítása is? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Nos, a párommal mindent összevetve kb. 3 éve vagyunk együtt. Nála a kezdetektől fogva szerelemről van szó én viszont az elején csak barátként tekintettem rá. (talán attól valamivel jobban szerettem, de semmiféleképp sem voltam szerelmes belé.) Titokban együtt voltunk, hiszen jó volt vele, de valamiért komoly kapcsolatot nem szerettem volna, ezért egyfajta kimondatlan nyílt kapcsolatot tartottunk fent. Tipikus önző női viselkedést folytattam ... Én randizhattam, de ha már azt vettem észre, hogy Ő is érdeklődik más lányok iránt és nem figyel rám úgy, akkor hisztiztem. Ez ritka görény dolog, de akkor természetes volt számomra. Próbáltam Őt elengedni, belátva azt, hogy ebből sosem lesz szerelem, de vhogy sosem tudtam. Aztán egyszer, amikor elutazott több napra rájöttem, hogy nélküle üresek a napjaim és, hogy nem tudok nélküle meglenni. Amikor hazajött, szerelmet vallottam Neki én is és kértem, hogy próbáljuk meg tisztán, komoly kapcsolatban együtt. Azóta is együtt vagyunk. Meg kell, hogy mondjam a kapcsolatunk ritka döcögős volt, folyton hisztiztem, féltékenykedtem (ami néha még ma is így van) veszekedtünk, így sok szakításra került sor. Nekem összesen 3 férfi volt az életemben akikkel le is feküdtem, Neki viszont még csak én voltam eddig! Én úgy gondolom Ő nagyon szeret engem, mert nagyon sok mindent megbocsátott és elnézett amiről biztos vagyok benne, hogy más férfi nem tette volna meg. Ezeket most nem szeretném részletezni mert vannak közte meglehetősen csúnya dolgok is ... Most várjuk az első babánkat de sokszor gyötör a lelkiismeretem, hogy nem hagytam Őt élni (nem mintha annyira elakart volna menni tőlem) de a legutóbbi szakításunk alkalmával kezdett volna el csak igazán élni, kezdte érezni h sikeres a nőknél, de aztán újra kibékültünk, most pedig babát várok. A kapcsolatunk soha nem volt még olyan jó mint most én úgy érzem olyan lelki kötelék van köztünk amely sosem fog megszakadni. Mára már megtanultam becsülni Őt és mindazt amit tesz értem. Számomra az a legfontosabb, hogy Ő boldog legyen és igyekszek ezért mindent megtenni! De aggaszt, hogy nem fogja -e később az őrületbe kergetni az a tudat, hogy mindössze egy nő volt az életében komoly szempontból is és szex terén is ... Félek, hogy egyszer majd megcsal, vagy elhagy ... Pedig a szexuális életünk mindig is jó volt én elég nyitott vagyok ezen a téren, persze csak a párommal.(Mármint Vele sokmindent szeretek csinálni, esetleg új dolgokat kipróbálni.) Ki mit gondol erről? Bízhatok benne, hogy hűséges marad hozzám?
2011. máj. 19. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor kötelező bíznod benne. Más kérdés, hogy ha elég tüskét hagytál benne, vagy a későbbiekben is sokat bántod, akkor előbb-utóbb besokall és valami számodra rossz történik.
2011. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bízhatsz. Hiszen ő már bizonyított. Te pedig most bizonyíthatsz. Legyen bennetek sok önbizalom és megértés. Sok boldogságot a babához. És nyugodj meg. Legyél optimista!
2011. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sok tüskét hagytam benne ... De amióta együtt vagyunk nem bántottam. Legalábbis nem olyan szinten ahogyan régen, természetesen adódnak kisebb vitáink de igyekszem nem bántani, hiszen szeretem. Én úgy érzem Ő az idő múlásával csak egyre jobban szeret engem és ezért sosem lehetek igazán hálás épp ezért érzem túl szépnek ahhoz, hogy örökre igaz legyen :)
2011. máj. 19. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!