Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásra utalnak a jelek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásra utalnak a jelek? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Szóval,a szilvesztert a barátommal nem 1ütt töltüttök. Azon az estén táncolt egy lánnyal,meg 1ütt voltak. Nem telet el 1 nap már facebookon lájkolták egymás állapotát,hozzászoltak 1más dolgaihoz.Elég hosszan elbeszélgettek,és láttam jól elvoltak. Nézegettem a barátom telefonját és láttam 1 kimenő hívást a csaj részére.Persze a pasim azt se tudja hogy került oda. Na akkor most mi van? :O
2011. jan. 12. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
hát elég gyanús ha látod a 2 szemeddel a telefonján hogy van egykimenője és erre ő tagadja ! ez már rossz jel sajnos! sztem egyszerűen beszélj vele úgyis látod a szemében hogy hazudik-e vagy sem. azért remélem hogy nincs semmi rossz ! :)
2011. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok még csak annyi hogy megváltozott ? mármint úgyanolyan veled mint volt ?
2011. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ugyan olyan, csak 1ik nap azt mondta h én a pénzét le akarom szedni....nem szó szerint így mondta,de alényege ez volt
2011. jan. 12. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondom inkább húzz bele, bizonyítsd be a fiúnak h jobb vagy a másik csajnál.. ha csak féltékenykedsz annak biztos rossz vége lesz :-)

Hajrá!

2011. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jelek bizony vannak, meg lebukások is amit tagadnak:) de amit írtál ezek még csak jelek, de ha van még több részlet akkor kideríthető, hogy a jelek lebuktatók vagy sem.
2011. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt se tudja hogy került oda? Hát persze...legalább lett volna valamilyen jó kifogása. Ugye te sem gondolod komolyan, hogy a telefon magától tárcsázta a csajt?? Az én meglátásom az, hogy az biztos, hogy tetszik neki a leányzó. Az hogy továbbjutottak-e, az más kérdés, de erre csak ő tud neked választ adni.Ültesd le, és beszéld meg vele, hogy mi is a helyzet. Ne hisztizz, ne vádaskodj, higgadtan éretten beszéljétek át. Utána meglátod a továbbiakat.
2011. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!