Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az osztály kirekesztett és fogalmam sincs, hogy miért utálnak? 16/L = ( ( ( (

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy tavaly még semmi baj nem volt...tök jól elvoltam,voltak barátnőim,stb. Ám most 9.-ben,mikor félig új osztályba kerültem...azért félig,mert ez ált.isk és Gimnázium is egyben,vagyis csak annyi történt hogy az "a" és "b" osztályt összekeverték meg még jött pár új diák. Na és én eddig az "a"-ba jártam,ahol tök jó volt.Ám most hogy összevonták a 2 osztályt egybe kerültem a "b"-sek "menő" csajaival,akik nem tudom hogy mért...vagyis sejtem,hogy mért száltak rám.Szerintem azért mert ha már egy osztályba kerültünk elkerülhetetlen volt,hogy ne váltsunk pár szót,és hát ilyenkor egész normálisnak tűntek(megjegyzem előtte és most is rossz véleményem van róluk)persze én bedőltem nekik,hogy lehet túl rosszat gondoltam róluk és mégis lehet hozzájuk szólni...itt nem konkrét beszélgetésre gondolok,csak pl. ilyeneket kérdezni,hogy van -e rotring hegyed?vagy hogy leesett a füzetem visszaadod légyszi? mert előttem ültek. Na gondolom ezeket nem kellett volna....De nem csak ennyi történt:/ volt 2 legjobb b.nőm,akiknek tényleg mindent elmondtam,ám 9.ben v.hogy szétestünk..az egyik b.nőm elkezdett barátkozni még tavaly 1 másik lánnyal aki már akkor észrevettük hogy engem utál és csak vele akar barátkozni,na 9.ben sikerült is neki elszakítania tőlünk és v.hogy megutáltatnia vele engem..aztán amikor 1 hét betegség után visszamentem,már azt láttam hogy a másik b.nőm is egyre távolabb kerül tőlem.Bár vele elvileg még mindig jóban vagyunk. Na és amikor észrevették a "menők" hogy meggyengültem rögtön rám szálltak és egész évben baszogattak.=(( Végül sikerült elérniük,hogy az egész osztály megutáljon és lúzernek tekintsenek :SS=((((( És így az osztály azon fele is elítél,aki nem is ismer igazán.:(((

De leginkább az bánt hogy így cserbenhagyott a 2 b.nőm =((

Tudom mindenki azt mondja,hogy az ilyenek nem igazi barátok,és nem kell velük foglalkozni,mégsem tudok túllépni rajta,mert NEM TUDOM AZ OKÁT HOGY 1 HÉT ALATT MI VÁLTOZOTT MEG ENNYIRE? amikor pedig 2esben maradok v.melyikőjükkel,akkor meg tök rendesek és már majdnem olyanok mint régen.Még az is aki pedig egyértelműen a tudomásomra adta az osztály előtt hogy utál.


2011. jún. 17. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne szívd mellre nálam is ez van, csak fiúban.

Ha végre kezdek "felemelkedni" kicsit a ranglétrán, akkor rászállnak, mert mindenből kivagyok "rekesztve".

Na azért utálok közösségbe lenni.

Szerintem ne törd magad, legyél bunkó én is így húztam ki.


16F

2011. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bukót: úgy értem, hogy ne tegyél meg mindent, amit ők mondanak, stb.. rem érted.
2011. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Barátkozz inkább fiúkkal. Egyszerűbbek, viccesebbek, a hátba szúrásoknak kisebb az esélye.


18/L

2011. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabriell88 ***** válasza:

Szia!

Én egy 22 éves lány vagyok, de átérzem a helyzeted,mivel általáos5-8 ig engem is baszogattak, de nem ám csak beszólogatás, köpködés, táska kiborítás, tényleg minden játszott.Én hallgattam..szépen csendben tűrtem!És ez volt a baj.Volt rajtam fogás.Nálam akkor pattant el a húr mikor már anyáztak is.. az egyik srácot konkrétan ezért gyomor szájon rúgtam..(persze ez nem megoldás)A tanácsom a következő:NE HAGYD MAGAD!Keres te is a másikon fogást!Pl: ez egyszerű...8-dikban én megkaptam, h kicsi a mellem és szó szerint kiröhögött..a válaszom tömör volt.Ilyen kis pöccsel tudsz élni egyáltalán és röhögtem...vagy szokásos, ilyen fejem lenne zacskót húznék rá, felraknám egy vonatra és integetnék neki:D

Ha látják h nem félsz és igenis kiállsz magadért-néha ha kiabálsz is segít, de csak már ha fajulnak a dolgok-amúgy egy két ilyen beszólogatás és abbahagyják a csesztetést.Mert látják, h nem érdkel téged és igenis vissza tudsz vágni vagy épp jót röhögni rajtuk..Egyszer középsuliban belém kötött 3 lány, h nem cigizhetek a wc-ben mert az az ő helyük, annyit mondtam :Nem látom rajta a neved!Mire az egyik azt mondta ha nem fogom be megüt.A válaszom az volt, gyere.lehet kék lesz a fejem, de h a tiéd sem lesz szebb az is biztos!Erre ők : mi hárman vagyunk te egyedül, nem félsz?

a válaszom : Ha 3-an jöttök ellenem, ezekszerint ti féltek tőlem, ha egyedül nem mersz kiállni.Nem történt semmi.Elszívtam a cigimet és kimentem,másnap ugy jöttek oda mintha ezer éves barátnők lennénk.akkor elmondták, h bekóstoltak mert elsős voltam ők meg negyedikesek.Kötekedni akartak, de mivel nem hagytam magam....:) remélem segítettem..

ui:Mégy egyszer mondom, nem arra buzdítalak, h verekedj!csak h ne hagyd magad!Szólj vissza te is, keményen ha kell!Tedd oda magad:)

2011. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ám tényleg az a baj,hogy hagyom magam.De félek visszaszólni,mert én egyedül vagyok ők meg 34-en.Fiúk mínusz akk csak 23-an.:/ ám már annyira bunkók,hogy volt amikor már a fiúknak is elegük volt belőlük :/
2011. jún. 17. 16:30
 6/6 gabriell88 ***** válasza:
barátkozz csak nyugodtan a fiúkkal:) és ne félj visszaszólni, nekik is csak a szájuk nagy, hidd el.. ők sem kockáztatnának egy fegyelmit, mellesleg nyugodtan fenyegetheted ezzel őket:D:)
2011. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!