Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, nektek melyik számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek melyik számít jobban, ha egy férfinek saját lakása van, vagy hogy kocsija van? (és miért?)

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, nem ezen múlik a dolog. De ha mondjuk külsőre,belsőre bejöttök egymásnak és más egyéb dolgok is előkerülnek, akkor azért érdekes lehet, hogy ezek mennyire fontos szempontok.
2023. aug. 19. 23:08
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nekem kell kocsi. Munkába is avval járok, kirándulni is sokat megyünk. Vezetni is szeretek.
2023. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Pár éve még nem hittem volna, hogy ezt mondom, de az autó a jelen élethelyzetemben praktikusabb.


Ismerős pártól bérlek, nagyon jó környéken, jó áron többnyire normális szomszédokkal, a munkahelyem is teljesen megközelíthető, és ezt nem adnám fel akármiért. Gondot okozhat, ha pl. a párom lakása a környék tekintetében kedvezőtlenebb paraméterekkel rendelkezne, és sokkal nagyobb nyomás az is, hogy ha hozzá költöznék, és esetleg mégsem sikerülne a kapcsolat, nekem kvázi nem lesz hová mennem, és még egy ilyen lakást ilyen feltételekkel nem találok. Az is kérdés még, mivel én rendeztem be az albérletemet, hogy hová kerülne az a sok bútor. :D Ha meg odáig jut a helyzet, hogy házasság, család lesz a kapcsolatból, jobban örülnék, ha a lakás az én nevemen is lenne, és nem csak egy "betolakodó" lennék jogilag, de nem érezném fairnek úgy, hogy én anyagilag nem szálltam be a lakásvásárlásba. Valahogy praktikusabbnak érzem, hogy közösen nézünk ki egy helyet, és közösen alakítjuk ki az életterünket - ebből a magam részét reménység szerint fogom is tudni majd állni.


Volt barátomnak volt autója, ott pl. az nagyon praktikus volt, hogy randiról jövet-menet tudtunk rendesen beszélgetni, nem zúgott a busz/metró, és nem hallott minket 50 másik ember. Időben is sokkal jobb volt, mert külvárosi részen éltünk mindketten, késő este fejeztük be a randikat, tömegközlekedéssel/éjszakai busszal minimum 1 óra lett volna hazajutni, így meg 20 perc. Illetve a kocsi nagyon jól jött abban az időszakban, amikor ott még nem tartottunk, hogy egymás lakására járjunk, de már igényeltük a magánszférát. A családom egy része is vidéken él, a tömegközlekedés több esetben sem ideális, úgyhogy családlátogatásokra sem jön rosszul az autó. Ha a kapcsolat nem sikerülne, az autó hiányát sokkal kevésbé érezném meg, mint a lakásét, mert nagyvárosban élek, általában elvagyok a tömegközlekedéssel, még ha az autó egyszerűbb is, míg az, ha hirtelen új lakhelyet kellene találnom, kicsit nehezebb lenne. :D De nyilván ez is olyan esetben működne, ha az illető közben tudna félretenni lakásra (azon most ne kezdjünk el vitázni, hogy ez mennyire reális), mert nem jó, ha az autó csak státuszszimbólumnak, meg pénzt zabálni van.


(Esetleg az lehet opció, ha "tesztelésnek" nálam költözünk össze, mert nekem több a vesztenivalóm, az ő lakását meg addig kiadja. Illetve ha nekem valamiért nem tetszik a hely, ahol a lakása van, akkor ha elég komolyra fordul a dolog, keresünk egy olyan ingatlant olyan helyen, ami mindkettőnknek tetszik.)

2023. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!