Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, nektek melyik számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek melyik számít jobban, ha egy férfinek saját lakása van, vagy hogy kocsija van? (és miért?)

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, nem ezen múlik a dolog. De ha mondjuk külsőre,belsőre bejöttök egymásnak és más egyéb dolgok is előkerülnek, akkor azért érdekes lehet, hogy ezek mennyire fontos szempontok.
2023. aug. 19. 23:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

19: Lechner Ödönre? Miafenének költöztél akkor Biatorbágyra?:)

Sose csinálnék ilyet, sose utaznék 2 órát egy nap.


Nézzünk egy olyan buszt, ami a Borároson áll meg! Ott is áll meg távolsági busz.

Vagy telekocsi!!!

Vagy utasként, vagy ha már tartasz fenn autót, akkor hirdesd meg, hogy nullázzák le a költségedet.

Ha már valaki így kicsszett magával...

2023. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
19: Még elmondom, hogy pont napi 2 órával tudsz így kevesebbet szeretkezni a nőddel. Ha már a nőzés indikálta a kérdést, nekem ez hátrány, ahogy az is, ha valaki 40 órát dolgozik. Ez így utazással együtt heti 48 óra, ami csak a munkára megy... utána még bevásárolsz, mész orvoshoz, ha kell, mosol, takarítasz, fűzöl, mosogatsz, megsétáltatod a kutyát... mikor érsz rá randizni?
2023. aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
89%
19: Ja, mész tankolni, gumicserére, vizsgáztatni, szervizbe, bütykölöd az autót, töltöd az akksit... :) Nekem olyan férfi kell, aki engem bütyköl és engem tölt.:)
2023. aug. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Úgy veszem észre, hogy a lakás azért mindenkinek igen fontos.

A kocsi opcionálisabb, ami inkább attól függően számít, hogy ki hol lakik, nagyvárosiaknál magam is megfigyeltem egy trendet,h egyre kevésbé vesznek kocsit, mivel minden amúgy is könnyen elérhető. Vidéken viszont továbbra is számít a kocsi, ahol nagyobb távolságok vannak.

2023. aug. 20. 09:17
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

21

😳

Mert csórók vagyunk a vőlegényemmel, és családi hazra csak 90 millio volt a keret! (kivéve ha alairok 3 gyereket) nem pedig 300 M. Ezért nem pesten lakunk!


Heti 2x járok be dolgozni, (meg még pluszba amennyi HO.t kisírok mindenféle hülye indokkal)... többi Home office. Ő meg be se nagyon jár. Mivel informatikus, neki mindent elnéznek! De itt nem is ez volt a kérdés. Es bzdmeg, nem lakhat mindenki Budapesten! Bp.n belül akarhol dolgozhatnék. Mindenhova autó kell ha nem.ott laksz, de nem rongyos 500 nettoért akarsz dolgozni Ha erről a vonalról jársz be, kell az autó! Te most itt azt akartad bemesélni, hogy jobb a tomegkozlekedés, hát.k*rvára nem, kivéve ha volt 300M.od csaladi házra, akkor végülis nem muszáj, hisz lehet vásárolni a kifli.hu rol

2x es áron !

45ft /km.t fizet a cég, szal majdnem nulla. De nem teljesen. Egyebként, a mostani párom, (vőlegényem) előtt olyan 2 pasim volt, akinek nem.volt autója, se jogsija és a.kapcsolatunk elején mantárzta: "aaaah nem.kell az autó, van tomegkozlekedés" aztán a kalcsolatBAN, valahogy már egyik sem akart felülni a tömegközlekedesre, "hisz nekem van autóm, menjünk autóval" 🖕 Hogyne! Legyen a pasinak, is nekem is! Slusz!

2023. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

#25 Egyébként a te példád is érdekes, ami azt is mutatja, amit mostanában én is észrevettem, hogy a gazdagok bármilyen hihetetlen könnyebben megengedhetik maguknak, hogy ne legyen kocsijuk.


Van egy ismerősöm,aki Budapesten lakik, van saját lakása, de kocsija nincsen, pedig vehetne többet is,jogsija is van,de neki nem kell, sokat utazik külföldre ,oda repülővel megy,amúgy meg sofőrt hív, vagy villamossal,biciklivel jár, vagy rendel kaját. Valami alibi munkát végez egy multinál kb. 500ezerért,neki az bőven elég, mert van bőven vagyona,amit örökölt. De a lényeg,h nincs kocsija, mégis tapadnak rá a nők.


Egy másik ismerősöm meg vidéken lakik (Szabolcs megye), csóró, nincs kb. semmije, de a kocsi nélkül gyakorlatilag meg se tudna ott mozdulni, és van egy kb. 10 éves nem is rossz járgánya kb. abba öli minden energiáját, azzal jár mindenhova, ott azon a környéken a csajok el is várják tőle, h legyen kocsija, de önmagában ettől nem megy neki jobban a társkeresés. Alapvetően sok időt,energiát elvesz tőle a kocsi fenntartása, de arrafelé nincs más választása.

2023. aug. 20. 10:00
 27/32 anonim ***** válasza:

#22-23:

Akkor velem szóba se állj! 🤣

2023. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én lakóautóban lakom, így végképp kizárt, hogy barátnőm lesz... :-(
2023. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

25: Biatorbágy egy drága hely ingatlanár szempontjából.

Én 15 percre lakom a Lechnertől egy 90 M-nál sokkal olcsóbb ingatlanban.

2023. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

29

Viszont jó hely, jó iskolákkal. Nagy kertünk van, medence, pici konyhakertecske, kutya, cica. Nekem tökéletes. Egyedül a tömegközlekedés hiánya zavart, de végül az sem. Hisz van auto.

2023. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!