Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjem el a szovegem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el a szovegem?

Figyelt kérdés
Iskolaba menet busszal jarok egy kb 20 km tavolsagot.Van egy lany akit nekem nagyon tetszik es le akarnam szolitani de minden reggel egy masik lany mellett ul es hazafele meg nagyon ritkan tudom elerni....De ha megis egyszer ugy adodna hogy leulhetnek melle hogy kezdjem el a szovegem? Ti mit mondanatok neki?
2010. okt. 15. 19:48
 1/8 Moszuke ***** válasza:
leülhetek?
2010. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha sikerül leülnöd vegyél elő valami finomságot és kínáld meg. Kifli, csoki. A csokit általában szeretik a csajok!
2010. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pl.:' Hölgyeim és Uraim..." :D
2010. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

-Hello-kis fejbillentés vagy esetleg szemöldökfelhúzás-Szabad ez a hely?

-Pesze...

Leülsz-Jól vagy?

- Igen, köszi és te?

- Hmmm aha, igen , én is....

-Hogy telnek a napjaid mostanában?(ha ismered?, ha nem kérdezd a nevét) flörtölj vele!!!!sok sikert!

2010. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Smárold le... xD
2010. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

csak nem......


mi a neved?? :P

2010. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi!! aranyosak vagytok! ezzel siker lesz:D megegyszer koszi
2010. nov. 20. 01:32
 8/8 anonim ***** válasza:
mond neki jegyeket bérleteket :D na jo csak vicceltem :D mond neki hogy sokszor látod és kérdezd meg merre lakik. aztán találj valami más témát. utánna mutatkozz be csöváz jozsi vagyok. és legközelebb ha látod akkor is menny oda beszélgetni hozzá.
2010. nov. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!