Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most mi legyen, Kit válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi legyen, Kit válasszak?

Figyelt kérdés
Van két srác akik nagyon bejönnek nekem de nem tudom eldönteni ki kell nekem és totál ki vagyok tőle mert nem értem az egészet az egyik srác az egyik barátom de nem vagyok biztos benne hogy akarok tőle valamit de viszont nagyon jól érzem magam vele, de a másik srác anyám munkatársa és szintén tök jó fej és nagyon teccik de nem tudom hogy most mit csináljak szerintetek?
2010. okt. 15. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:

akkor dönt a szoásos módon.

kinem van több pénze? drágább kocsija? nagyobb farka?

és ki szar le jobban

2010. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És te vajon bejössz a srácok valamelyikének?
2010. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:

1.)


+1

2010. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég tré,hogy már ilyeneket is egy weboldalon kell megkérdezni a "nagyközönségtől". Ennyire döntésképtelen vagy?

Következő kérdés mi lesz?: Szerintetek fingjak most,vagy csak 5 perc múlvan? Hmm nem tudom mit tegyek.... :S

2010. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Döntsék el ők kő-papír-ollóval!

Vagy ott van az ecc-pecc-kimehecc!

2010. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Orbán Viktort!!!


Ez még kérdés??? :-D

2010. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Következő kérdés mi lesz?: Szerintetek fingjak most,vagy csak 5 perc múlvan? Hmm nem tudom mit tegyek.... :S"


:'DDDDDDDDDDDD

2010. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na gyerekek, nem értem mit kell ezen kiakadni, vannak itt olyanok is akik azt kérdezik meg másoktól, hogy írjon e a srácnak fészbukon, vagy sem. Szóval ez még a normális kérdések közé tartozik sztem.

A másodikat válaszd. Az elsőt ismered, ha nem jön össze a dolog akkor elvesztetted egy barátodat (erre sok esély van). De ha a másikkal nem jön össze, akk csak nem tartasz vele kapcsolatot. Ennyi.

2010. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!