Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Titeket zavar ha egy pasi cigizik?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 16:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen.
2023. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Engem igen. Nálam kizáró ok ismerkedéskor.
2023. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
És ha nagyon bejön nektek a pasi?
2023. aug. 14. 16:25
 5/22 anonim ***** válasza:
15%

A szivar az igazi férfiasság jele. A cigi a pici pöcsűeknek való, esetleg tinifiúkáknak.


De egy kor felett már a szivar a menő. Elegáns, egészségesebb, mint a cigi, és szép vastag is a nyiszlett cigivel szemben!

2023. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar. Elsősorban azért, mert 10 év után leszoktam 3 éve és nem szeretném ha kísértésbe vinne, hogy mindig ott van előttem egy doboz cigi, hogy mindig alkalmazkodni kell hozzá, hogy akkor várni kell még elszívja mielőtt elindulunk, bemegyünk valahova. Emlékszem milyen ez.
2023. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem szeretem a szagát és, bár toleráns igyekszik lenni az ember, nevetségesnek tartom, hogy pl autóval cigi született kell tartani a dohányos miatt, vagy társaságban megosztja a jelenlévőket, mert valaki úgyis kikíséri, az meg lehetetlen, hogy pár óra társas, vagy egyéb közösségi programot kibírjon nélküle.

A szagát se szeretem, ahogy a cigi pótló egyéb eszközöket se viselem jól.

Úgyhogy, nekem határozottan gond ismerkedésnél.

2023. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Igen. Kizáró ok. Volt már ilyen, hogy tetszett olyan, aki dohányzik, nem tettem felé lépéseket. Hosszútávon nem működtek volna ezek.
2023. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is kizáró ok, bármilyen jó pasi is.
2023. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kizáró ok, nálam a vízipipa az egyetlen kivétel mert azt nem érzem büdösnek.
2023. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!