Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16-17 éves lányok! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves lányok! Titeket zavar, ha egy fiú iszik vagy cigizik?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez menő vagy elítélitek őket ?

Vagy nem is érdekel ?


2010. nov. 24. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem viszi túlzásba és amúgy szimpatikus, akkor nem zavar.
2010. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha tud mértéket tartani sztem nem gáz... én dohányzom de a párom nem ha vele vagyok vagy megyek hozzá akkor alap hogy pl nem gyújtok rá ;)
2010. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, ha nem fetreng minden nap részegen az árokban hanem hetente elmegy egy kocsmába inni egy sört vagy hasonló akkor nem zavar. A cigi meg.. jobb lenne ha nem cigizne, mert büdös a szája tőle, meg a ruhái, plusz még az én hajam meg ruhám is büdös lesz tőle, de ha szimpatikus meg tetszik akkor ez azért nem kizáró ok 16/l
2010. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem napi fél-1 doboz fogy el akkor nem. Meg persze ha nem azért csinálja mert ez mindenki hóbortja mostanában. Ha tudja mértékkel, akkor csinálja.
2010. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Ahogy a mai 16-17 éves lányokat ismerem(persze nem mind ilyen)nos náluk kifejezetten hátrány ha nem cigizik a fiú mert akkor nem tudja így őt se megkínálni.Multkor bemegyek egy haverral a boltba látom cigit vesz.Kérdezem tőle"nicsak rászoktál te is?" Erre ő"nem dohányzom csak hátha az egyik csajt meg kell kínálni...éshát akkor nehogy már emiatt maradjon száraz a f@szom"
2010. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
1általán nem zavar, sőt, élvezem és én is ezt teszem. 1ütt még jobb is, probald ck ki!! puszi
2010. nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem zavarna. A cigifüsttől fuldoklom, meg a hajam úgy beszívja 3 perc alatt, hogy minden nap mosni kéne, meg persze a csók íze sem jó egy cigiző fiúval. Én soha egyetlen szálra nem gyújtottam rá és nem is fogok, eleget látok tönkrement tüdőket... Meg végül is "csak" 20 évvel rövidíti meg az életét annak, aki napi 1 dobozzal is elszív... És nem szeretnék impotens barátot... Igazából még mindig nem értem, hogy épeszű ember miért is gyújt rá, miért csinálja ki magát (és a környezetét is...) vele. És erre egyetlen dohányos barátom/barátnőm sem tudott válaszolni (hogy tulajdonképpen ez miért is jó...)

Nem tudnék összejönni egy fiúval, aki önszántából rombolja a szervezetét, míg én meg azon igyekszem, hogy embereket gyógyítsak... Ha stresszlevezetés kell, akkor inkább sportoljon.

Az ivásról annyit, hogy ha mértékkel, pl egy- egy házibuliban és akkor sem a sárga földig, akkor azzal nincs bajom.

De szerencsére a barátom se nem iszik, se nem dohányzik. :)

Bocs, hogy 19 évesen válaszolok, de 17 évesen is ugyanez volt a véleményem.

2010. nov. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a cigi nagyon zavarna, a pia -mértékkel- nem zavar.
2010. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna. Nem tudok olyan embert őszintén komolyan venni, aki minden pénzét arra költi el, hogy hétvégente részegre igya le magát, hogy ne tudjon magáról, + cigi, amit szintén többször kell venni, a szülei pénzét költve fölöslegesen, köszönöm, én ebből nem kérek.:)
2010. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tök mind1 mert aki nem iszik nem cigizik azt is leszarják xD

saját tapasztalat...

2010. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!