Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HELP! Mért zavar hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Mért zavar hogy az exem cigizik?

Figyelt kérdés

1hónapja szakitottam a volt barátommal, akibe 2 évig voltam szerelmes, és 7hónapig jártunk. Mikor szakitottunk, elkezdett cigizni. Engem rettenetesen taszít, és ha cigizni látom mindig rámtörnek az emlékek...

mért zavar, és mit tehetek ellene?


2011. febr. 11. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Megváltozol.
2011. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet. mikor együtt voltunk sosem szerette a cigit. és amint szakitottunk, azóta folyamatosan. de mégis... mért törnek ilyenkor rám az emlékek ha látom cigizni?:S
2011. febr. 11. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

-azért zavar, mert vmilyen szinten még mindig szereted és tudat alatt aggódsz az egészsége miatt...

-Szoktasd le;)

2011. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szivesen leszoktatnám, de hogyan?

olyan társasággal van mostanában, akik mind cigiznek...

2011. febr. 11. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te már nem tehetsz semmit. Múlt vagy.
2011. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a barátságunk nagyon is megmaradt..
2011. febr. 11. 23:05
 7/7 anonim válasza:
100%
Azért, mert szereted, ez szerintem elég egyértelmű. De szerintem ilyen hogy leszoktatni valakit a dohányzásról, nem nagyon lehet, ha nem akarja... de ha már külön vagytok, hagy mérgezze csak a saját tüdejét.
2011. febr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!