Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még esélyem a csajnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem a csajnál vagy inkább felejtsem el és keressek egy másikat? (FONTOS)

Figyelt kérdés

2 évig voltunk osztálytársak, de mikor elment 6. osztályban gimibe azóta nem is láttam (2 éve láttam utoljára).

Azóta nem tudom hogy mi történt vele.

Ha véletlen találkozok vele mit mondjak neki? Előtte mindig zavarban vagyok és nem tudok semmire sem gondolni csak rá. Mindig felteszek magamban kérdéseket hogy van már valakie?, Mit mondjak neki?, Elmondjam neki az igazságot vagy ne?


2010. okt. 15. 17:30
 1/2 Zozymo ***** válasza:

Szia!!!


Szerintem ha meg akarod tudni van e csaja\Pasija, akkor keresd meg őt valamelyik közösségi oldalon ( Facebook, MyVIP, IWIW, ) és ott lehet hogy látni fogod. És ott levelet is tudsz neki írni, nem kell személyes talikor dadognod..... De szerintem mond el neki!!! A lelkednek is jobb lessz, még ha nem az a válasz amire vártál akkor is, mert utána ha nem mondod el évekig vered a falba a fejed hogy mi lett volna ha.......

2010. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Egy teendőd van tényleg megkeresed valahol írsz neki de msn vagy skype-on is felveheted persze ha tudod vagy megszerzed a címét.

beszélgess vele és meglátod hogy viszonyul hozzád kérdezed meg mien a suli vannak-e barátai és véletlenül kérdezd meg hogy van-e barátja ha sokat beszélgetsz vele megismerheted közelebbről is..

és ha úgy érzed mondd el neki az igazat.

nem mindenkinél lehet esélyed de lehet hogy nála pont van..

Szóval próbáld meg és ha nemet mond akkor felejtsd el... nem csak ő van a világon

2010. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!