Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az normalis hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normalis hogy az ismerkedesi szakaszban az egyik fel dug massal ekozben?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy ferfirol vagy norol van szo.

Szerintetek az normalis, hogy az ismerkedos/randizos szakaszban az egyik fel dug kozben massal?



2023. aug. 12. 22:06
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
A nem monogámoknak nem kellene ismerkedni monogámokkal, ennyire egyszerű az egész, de mivel ők mindenkit akarnak egy időben szeretni, így a monogámokkal is kavarnak egy kicsit, így megy ez. Itt mindenki mondja a maga igazát, meg azon megy a dolog, hogy de hát jártunk, de hát nem jártunk, mit akarsz tőlem? Nem tudom, engem tutira zavarna az, ha valakinek én egyik jelöltje lennék a látómezejében és majd lesz pofája azt mondani, hogy tervezzünk együtt miután a közös randink után más alatt/felett élvezett. Persze ha egyáltalán kiderül. Mert szerintem az estek nagy részében nem szokott. Egyébkén meg miért kellene eltűrnöm? Nyilván senki sem ír hivatalos papirt arról, hogy járnak, de az elköteleződés kialakulhat napokkal hetekkel előtte.
2023. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

"Ami számomra gusztustalan az talán az, amikor egyszerre többel is szexel valaki, viszont ismerkedni elfogadható ha többel is teszi." de itt azt irjak az ismerkedesbe belefér a szex is, ez a gond. Van valaki kefél egyszerre 5 emberrel, mert ő még "csak ismerkedik" mindegyikkel mondjuk 3 hónapja. Ez egyesek szerint tök oké. Szerintrm meg nem.

Megmondom az ilyen egyszerűen egy élvhajhász, nem ismerkedik, csak ez a fedősztori, ha valaki méltatlankodni mer.

2023. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként akik itt sírnak, mert hardcore önbizalomhiányban szenvednek, azok mit szólnának ahhoz, ha találnának valakit, összeházasodnának, lenne egy tökéletes család, gyerekek... Majd szóba kerülne a téma és akkor közölné a másik, hogy igen, ismerkedés alatt egyszer lefeküdt mással? :D Csak eddig nem volt téma.
2023. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
61%

"Megmondom az ilyen egyszerűen egy élvhajhász, nem ismerkedik, csak ez a fedősztori, ha valaki méltatlankodni mer."

Mondani mondhatod, csak épp értelmetlen. Nekem volt szexkapcsolatom, amikor komolyat kerestem. Miért? Mert szeretek szexelni. Attól még a legjobb, ha komoly kapcsolatban teszem, de az nem jön ám random tálcán 1-2 nap alatt... Évekig ne szexeljek és ismerkedjek, ha épp évekig nem találok megfelelő társat?

Ne vicceljünk már. Ez nem ovi.

2023. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
89%
Hülye gyerekek inkább ne írjanak ide akiknek allandó erekciója van, inkább kezeltesse magát. Mindenki jobban jár
2023. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
61%
#45: He?
2023. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
37. Ne. Kell ahoz milliomosnak lenni hogy egy ferfi is tobb vasat tartson a tuzbe. Jol kell kinezni, jokepunek kell lenni, es erteni a nok nyelven. Ennyi.
2023. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!