Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az normalis hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normalis hogy az ismerkedesi szakaszban az egyik fel dug massal ekozben?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy ferfirol vagy norol van szo.

Szerintetek az normalis, hogy az ismerkedos/randizos szakaszban az egyik fel dug kozben massal?



2023. aug. 12. 22:06
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
67%

Kíváncsiságból: Tud bárki olyan oldalt a neten, ahol ennyire képtelenek értelmezni egyszerű szavakat az emberek és mindenre ráhúzzák a saját minivilágukat? Mert én máshol ilyet még nem láttam. Elég furcsa agyszüleményeket hoznak itt össze páran, kíváncsi vagyok, van e még ilyen hely.


#13: Őszintén, te is miről beszélsz? Mi az, hogy nem tud uralkodni a másik magán? Ez nem uralkodás kérdése. Ha szexelni akar, akkor szexelni akar. Attól, hogy veled randizott ötször, de az égvilágon nincs köztetek semmi, miért ne szexelhetne mással? Esetleg a bankszámlaszámát és jelszavát ne adja át? Vagy a nyaralására félretett pénzét ne tegye el inkább a majdani közös programjaitokra?

Itt páran olyan fogalomzavarba vagytok. Még együtt sem vagytok a másikkal, de máris jönne az irányításmániátok.

És mi köze az önbecsülésnek ahhoz, hogy nem mindenki olyan betegesen irányításmániás, mint ti? Annyira szép, hogy próbáljátok magatokat erkölcsileg feljebb tenni, de nyomjátok mások iránt a gyűlöletet és degradálást.


#15: Te megint, miről beszélsz? :D Ti nem tudtok semmit bizonyítani. Csak mantrázzátok, hogy ne csináljon ilyet az ember... Mer' csak. Semmi érv.

És milyen megcsalásról beszélsz? :D Ha nincsenek együtt a felek, mégis hogy csalhatnák meg egymást?

És a mindenki nárcisztikus szöveg, aki nektek nem szimpi... Ómájgád.


Az tiszta, hogy rengeteg incel és szűz pasi van itt, de egyszer megnézném az ilyen válaszokat író nők párkapcsolati életét. Valószínűleg pont annyira lehangoló lenne, mint az inceleké.

2023. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
92%

Fel lehet háborodni, de hálistennek a közmorált és etikettet nem az élvhajhászok, poligámok, nimfománok, playboyok diktálják, akik számolatlanul zavaros, nem felvállalt párhuzamos kapcsolatokat tartanak fenn egyszerre, talonban tartva más embereket, hanem hétköznapi emberek akik ált. egy személlyel randiznak, egy időben. Ennyi. Nem kell lenézni meg sértegetni másokat akik nem sportként űzik az ismerkedést. Nincs baj ha valaki nem monogám, csak jelezze időben ezt írta itt más is teljesen tisztán és jól érthetően.

Csak azok ködösítenek, akik sumákolnak. Az nem irányításmánia hogy helyére rakjuk a dolgokat, tisztázzuk a felreértesek elkerülése végett. Kulturaltan tisztességesen is lehet játszani.

2023. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
0%

#22: Hú... Ijesztőek vagytok.


A közmárolos részhez... Most akkor döntsétek már el, hogy mi van. Az egyik szövegben panaszkodtok, hogy jajj, a többség ezt csinálja és milyen rossz. Most meg mégsem ők adják a közmorált?

A közmorál egyébként jellemzően megvan áldva egy kis értelemmel. Tisztában van szavak jelentésével. Pl. azzal, hogy az ismerkedés NEM kapcsolat, akárhogy megszakadtok a sértett önbizalomhiányotokkal.


A hétköznapi emberek egy személlyel randiznak? Hát, 30 alatt már nem ez a jellemző. Ha tetszik, ha nem. Ki kéne mozdulni esetleg a gép mögül.


Nem kell lenézni és sértegetni? Nézd már meg, hogy ki csickázott. Nektek szabad vagy mi?


"Csak azok ködösítenek, akik sumákolnak. Az nem irányításmánia hogy helyére rakjuk a dolgokat, tisztázzuk a felreértesek elkerülése végett. Kulturaltan tisztességesen is lehet játszani."

Az, hogy valaki nem közli minden lépését, az nem ködösítés. Én is azt írtam ám az elején, hogyha témába kerül, legyen őszinte az ember.

Kulturált és tisztességes játék az is, ha ISMERKEDÉSKOR ISMERKEDIK az ember.

2023. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
94%

"Nyilván ha letisztazzatok, hogy akkor jártok stb az más."



Nem más, ha egyszerre több emberrel ismerkedsz/szexelsz/talonokat tartasz, akkor a másik megérdemelné, hogy tudjon róla!


Az nem tisztességes, hogy te csak akkor hagyod abba a szexelgetést, amikor már jártok miközben mindegyiknek/egyiknek össze vissza kamuzol!


Az a másik, harmadik személy lehet, hogy csak veled ismerkedik te meg undorító módon kijátszol vele, mert te "ismerkedni" akarsz.


ISMERKEDNI=KOMOLY KAPCSOLATOT akarsz, nem csak szexpcsolatokat, meg háremet, vagy kiprobalod az összeset és aki a legjobban szopkod, vagy engedi seggbe majd azzal maradsz!!!


ISMERKEDÉS= olyan alannyal ismerkedsz, aki MEGMOZGATOTT BENNED VALAMIT (NEM a farkadrol beszélek!), gondolsz rá folyamat, a felhők között jársz akár már online ismerkedés során, első/második randi alatt és eszedbe se jut más nőket kefélgetni, mert csak az a nő érdekel, vonz, akivel randizol!


Te tényleg ennyire infantilis,

és primitív vagy? 😂

2023. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
0%

#24: "Nem más, ha egyszerre több emberrel ismerkedsz/szexelsz/talonokat tartasz, akkor a másik megérdemelné, hogy tudjon róla!"

Ha rákérdez, oké. Ha nem, akkor mégis mit mondjon az ember? Hello, szia, amúgy melletted még 2 emberrel beszélek vagy dugok! Amúgy hogy vagy?

Annyira valószerűtlenek vagytok...


"Az nem tisztességes, hogy te csak akkor hagyod abba a szexelgetést, amikor már jártok miközben mindegyiknek/egyiknek össze vissza kamuzol!"

Továbbra sem kamu, ha NEM kerül szóba! Menjetek már vissza az általános iskolába vagy fogjatok már egy értelmező szótárat. Tényleg ennyire nem ismeritek szavak jelentését?


"Az a másik, harmadik személy lehet, hogy csak veled ismerkedik te meg undorító módon kijátszol vele, mert te "ismerkedni" akarsz."

Az az ő döntése. Mi ebben az undorító? Ha neki ennyire számít, hát közli.


"ISMERKEDNI=KOMOLY KAPCSOLATOT akarsz, nem csak szexpcsolatokat, meg háremet, vagy kiprobalod az összeset és aki a legjobban szopkod, vagy engedi seggbe majd azzal maradsz!!!"

NEM! Édesistenem... ISMERKEDNI=ISMERKEDNI. Ne ruházzátok már fel a szavakat a saját mániáitokkal...

Továbbá attól, hogy valakinek vannak alkalmi kapcsolatai, még ugyanúgy akarhat idővel komoly kapcsolatot is. Csak meg kell találnia a megfelelőt.


"Te tényleg ennyire infantilis,


és primitív vagy? 😂"

Itt mondjuk jelenleg ti nem vagytok képesek szavakat értelmezni, szóval ne... Plíz, ne tegyél már fel ilyen kérdést...

2023. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
90%

Sz'al lapítasz, mert nem kérdezte, értem.



Titkot tartasz, mert hát "több punci, több öröm" a felfogásod.


Nem, akkor szólsz "okoska" amikor taliztok - köszönés után, hanem amikor az kerül szóba pl. hogy milyen elképzelésed van ő vele kapcsolatban, miért is hívtad el randira, vagy akár az exkapcsolatod, hogy miért lett vége.


Lehet, hogy, ő ugyanúgy "ismerkedik" mint te, de legalább tisztán lát veled kapcsolatban, ha mégse!


"Furcsa" hogy azt nem másoltad be, hogy azért hívod randira normális esetben, mert oda vagy érte, mindegy, hogy neten, vagy munkahelyről ismered, mert hát számodra olyasmi idegen fogalom!


Vagyis igaz, hogy az szerint döntesz, hogy ki milyen jól furulyázik, vagy lovagol, pucsít.


Hiába nagyon könnyű átlátni a fajtádon...

2023. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
82%
Gondoltam hogy mélyen hallgatsz róla, előadod a nyájas jónevelt úriembert, miközben a másiknak fogalma sincs róla hogy kivel is van dolga. Így lesz szépen átejtve a palánkon, miközbne ő szövögeti gondolatban a közös jövőtöket, lehet hogy kiválaszt valamit a boltban neked, te meg addig másokat húzol meg, mert" ti még nem vagytok együtt" ezt egyedül csak ő nem tudja szegény.... Amúgy a normális embereknek evidens, hogy nem kavarnak összes vissza, és mivel magukból indulnak ki nem fogják megkérdezni, hogy te ismerkedsz e közben másokkal. Szóval te ezt a lapot kijátszva manőverezel, szégény pára az csak akkor veszi a lapot amikor a bizonyítékok gyűlnek, hogy itt nem egyedül vagytok a kapcsolatban. De persze ő lesz a hibás ezért is, mert miért nem kérdezett rá ugye?
2023. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
54%

#26: Már megint: He??


"Sz'al lapítasz, mert nem kérdezte, értem."

Kérlek, próbáld már meg használni azt a szép anyanyelved, ha már írsz rajta. Ebben mi a lapítás? Semmi. Arról beszél az ember, ami szóba kerül. Ismerkedéskor még a titkaikat sem adják ki az emberek. Akkor az is lapítás? Ne viccelj már...


"Titkot tartasz, mert hát "több punci, több öröm" a felfogásod."

Jajj, újra... Engedjük már el azt, hogy rólam van szó. Általánosságban írok, te szerencsétlen.

És nem, továbbra sem titok. Ha ez titok, akkor a tegnapi reggelim is titok, ha nem beszélnék róla egy ismerkedéskor?

Egyszerűen ismerkedés során nincs a másiknak köze mindenhez. Nincs kötöttség.


"Nem, akkor szólsz "okoska" amikor taliztok - köszönés után, hanem amikor az kerül szóba pl. hogy milyen elképzelésed van ő vele kapcsolatban, miért is hívtad el randira, vagy akár az exkapcsolatod, hogy miért lett vége."

Mondjuk, egyik téma sem arról szól, hogy szexel e valaki mással... :D


"Lehet, hogy, ő ugyanúgy "ismerkedik" mint te, de legalább tisztán lát veled kapcsolatban, ha mégse!"

És ha mondjuk engem hidegen hagy, hogy mit csinál? Tudod... Mármint, talán hallottad másoktól, de sok felnőtt embernek van saját élete. Lehet, hogy ez neked új dolog, de ismerkedéskor is.


""Furcsa" hogy azt nem másoltad be, hogy azért hívod randira normális esetben, mert oda vagy érte, mindegy, hogy neten, vagy munkahelyről ismered, mert hát számodra olyasmi idegen fogalom!"

Személy szerint azért hívok valakit randira, mert felkelti az érdeklődésem. Ember... FELNŐTT VAGYOK. Nem leszek oda valakiért a szép mosolyáért meg 2 mondatáért. Egy tini van oda a másikért rövid ismertség után.


"Vagyis igaz, hogy az szerint döntesz, hogy ki milyen jól furulyázik, vagy lovagol, pucsít."

Tényleg menj már el egy pszichológushoz, mert elmebeteg vagy. Sehol sem írtam olyat. Semmi logika nincs a szövegedben. Tévképzeteket mantrázol.

Ezek alapján mondjuk érthető a sértettség, mert bármelyik értelmes férfi inkább választ bárki mást, mint téged. Gondolom már párszor megtörtént.


"Hiába nagyon könnyű átlátni a fajtádon..."

Mert mégis milyen a fajtám? :D Hozzáteszem, hogy én személy szerint ha valakivel ismerkedtem, nem szexeltem mással. Szóval hajrá, te szerencsétlen, mesélj a fajtámról...

2023. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%

😂Legalább befejeznéd már égetni magadat te lúzer! 😂



"Személy szerint azért hívok valakit randira, mert felkelti az érdeklődésem. Ember... FELNŐTT VAGYOK. Nem leszek oda valakiért a szép mosolyáért meg 2 mondatáért."



Hülye gyerek, senki nem állított olyasmit, hogy a szemeiért vagy oda 2 mondat után!


"mindegy, hogy neten, vagy munkahelyről ismered, mert hát számodra olyasmi idegen fogalom!"


Sőt még arra se vagy képes, hogy akivel "ismerkedsz" hogy annyit közölj, mint pl:


"Béluska, milyen terveid vannak velem kapcsolatban? Érdekelne, mert komoly kapcsolatban gondolkodom és hogyha ha te nem, akkor ne húzzuk egymás idejét!"


"Andi, én úgy vagyok vele megmondom őszintén neked, hogy másokkal is "ismerkedem" és ha gondolod, akkor te is tégy ugyanúgy, bár nem tudom, hogy én vagyok-e az egyetlen randipartnered, természetesen ha neked ez nem fér bele megértem!"



Ilyesmi fajta beszélgetésre nem vagy hajlandó, mert hajtod a nőket, a f@rkadnak élsz és kibeszéled azzal, hogy az összes nő kontrollmániás, meg mit tudom én mi anyád kínja.

Természetesen nem csak sunyi módon hallgatsz egy nagyon fontos dologról, de még hazudsz is:


"én személy szerint ha valakivel ismerkedtem, nem szexeltem mással"


Miért nem csodálkozom még egy kicsit sem?


Saját magadat leplezezed le te nyomorék! 😂

2023. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
54%

5#6#7# Nekik van igazuk, és amit Ők írtak az a valóság.

Nincs mit szépíteni.

2023. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!