Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az normalis hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normalis hogy az ismerkedesi szakaszban az egyik fel dug massal ekozben?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy ferfirol vagy norol van szo.

Szerintetek az normalis, hogy az ismerkedos/randizos szakaszban az egyik fel dug kozben massal?



2023. aug. 12. 22:06
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
54%

#29: "😂Legalább befejeznéd már égetni magadat te lúzer! 😂"

Pontosan mivel égetem magam és miért vagyok lúzer? Jelenleg te nem tudod szavak jelentését.


"Hüye gyerek, senki nem állított olyasmit, hogy a szemeiért vagy oda 2 mondat után!"

Akkor meg miért lenne oda az ember, ha nem is ismeri igazán a másikat? Ilyenkor jön az ISMERKEDÉS. Hahó... Mondj még magadnak ellent.

Az első szó meg rád vonatkozik.


"Sőt még arra se vagy képes, hogy akivel "ismerkedsz" hogy annyit közölj, mint pl:"

Mi az, hogy nem vagyok képes? Te egyáltalán elolvasod, amire válaszolsz?

Volt ám arról is szó, hogy ettől még gondolkozhat valaki komoly kapcsolatban.


"Ilyesmi fajta beszélgetésre nem vagy hajlandó, mert hajtod a nőket, a f@rkadnak élsz és kibeszéled azzal, hogy az összes nő kontrollmániás, meg mit tudom én mi anyád kínja."

Csak pár perce írtam le, hogy pont nem ezt csinálom. Dehát, érdekel is téged? Csak nyomod a sértettséged és puffogsz, mint egy óvódás. Azt sem tudod, hogy mire...


"Természetesen nem csak sunyi módon hallgatsz egy nagyon fontos dologról, de még hazudsz is:"

ÚJRA NEM HAZUGSÁG... Édesistenem. És ilyenek szavaznak...


"Miért nem csodálkozom még egy kicsit sem?

Saját magadat leplezezed le te nyomorék!"

He? Az előbb még azt írtad, hogy én összevissza szexelek. Most nem csodálkozol, hogy nem. Kb. 3 mondatod után már saját magadnak mondasz ellent.

És mit lepleztem le, te szerencsétlen? :O


Részemről amúgy off. Kétlem, hogy képes vagy a feltett kérdésekre reagálni, amikor láthatóan pszichésen teljesen szét vagy csúszva és még a saját mondataidra sem emlékszel.

2023. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
79%

🤦‍♀️Jól van Béluska, ülj le, 1-es!


Miert nem vallod be, mint a többi férfi hozzászolo, hogy több vasat tartasz a tűzben, hogy több nőt nyomogatsz, ha hagyják?


Nem probléma valójában, mert azok a nők talán szintén azt teszik, vagy voltak olyan naivak, hogy elhitték a dumád, ami nem a te felelősséged.


Nekem mindegy, de tényleg, hogy ki ad neked esélyt arra, hogy átrázd, de leállíthatnád magadat, hogy azért a nők kontrollmániásak és egyebek (amit nem írtál le), mert szeretnék tudni, hogy ők az egyetlen jelöltjeid, vagy sem.


Itt nem arról van szó igazából hogy randi alatt ismerkedés megy, hanem az, hogy azt írtad, hogy nem szólsz, mert nem kérdezte meg, hogy akkor hagysz fel a többi nővel, ha már döntöttél arról, hogy melyik a jobb partner számodra.


Holott te magad írtad, hogy lehet, hogy több randira nem kerül sor, felszínre kerül az a tény, hogy nem tetszel te neki, vagy fordítva.


Csakhogy ebben az a baki, de orbitális, hogy nem az a lényeg, hanem az érzelmek!


Valakivel érzed a kémiát és a pillangókat már az első/harmadik randi alatt, VISZONT te azt jegyezted le még egyszer írom, hogy nem a két szép szemeiért hívod el randira, hanem, mert érdekel ( egyéjszakás kalandok is léteznek ugyebár, amelyek pont a vonzalomrol/szexhianxrol szólnak csak) és azt is bepötyögted, hogy csak akkor adod fel a többi lányt, ha jártok.


Saját magadnak mondasz ellen.


Most vagy nagyon éretlen vagy és persze az "érzéseid" a farkadban landolnak egyedül vagy borzalmas módon ostoba, esetleg mindhárom. 😄



Olyasmi létezik igen, hogy nem fog meg egyike igazán, csak szépek, dugnivalóak, HABÁR arra valóak pontosan a szexpartnerek!


Ha valakiben többet is látsz, mint azt, hogy szexeljetek, akkor normális helyzetben nem fekszel le mással csak vele!


Lehet az első randin, lehet akkor, amikor már bízik benned, nem számít, mert mint említettem nemcsak egy ürítésre szolgáló tartályt látod benne.


Úgy tűnik, hogy hiába ír bárki bármit, ami nem a te felfogásoddal egyenlő, te akkor is azt vallod, hogy senkinek nem kellenek, mert hárpiák, birtokló típusúak stb. Pedig egyáltalán nem ismered a másikat.


Te másokat kritizálsz ok nélkül, mint a 13-ast,mint a 15-ost is (21-es kommentár) és aztán csodálkozol, hogy dióméretnyi agyúnak tartalak (vagy más is, nem tudom) és hazugnak, amikor egy értelmes mondatot nem tudsz összehozni. 🤦‍♀️

2023. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
32%

#32: "🤦‍♀️Jól van Béluska, ülj le, 1-es!"

Vicces, hogy azóta sem sikerült összehozni, hogy pontosan miért.


"Miert nem vallod be, mint a többi férfi hozzászolo, hogy több vasat tartasz a tűzben, hogy több nőt nyomogatsz, ha hagyják?"

Talán azért, mert nem csinálom ezt? Vagy te mégis hogy gondolod, hogy átlátsz a monitor mögül más életére? Teljesen komolyan kérdezem: Jársz pszichológushoz? Mert kellene. És ezt nem beszólásként írom. Tényleg komoly problémáid vannak.


A tévképzeted hosszas részletezése meg teljesen felesleges volt.


"Úgy tűnik, hogy hiába ír bárki bármit, ami nem a te felfogásoddal egyenlő, te akkor is azt vallod, hogy senkinek nem kellenek, mert hárpiák, birtokló típusúak stb. Pedig egyáltalán nem ismered a másikat."

Nem, ezt rólad írtam meg azokról, akik kontrollmániásak. Ezt kb. minden hozzászólásotokkal bizonyítottátok.


"Te másokat kritizálsz ok nélkül, mint a 13-ast,mint a 15-ost is (21-es kommentár) és aztán csodálkozol, hogy dióméretnyi agyúnak tartalak (vagy más is, nem tudom) és hazugnak, amikor egy értelmes mondatot nem tudsz összehozni. 🤦‍♀️"

Öhm... Mintha már lefutottam volna veled vagy mással, hogy az egyik oldal kritizálhat, a másik nem? Azóta sem sikerült arra SEM reagálni. Vagyis... Nézzük már meg, hogy a te zseniális elméddel hány kérdésre nem tudtál válaszolni... :O

Egyébként nem, nem csodálkozom, hogy dióméretnyi agyúnak tartasz. Elég frusztrált és beteg vagy, szóval elég logikus, hogyha valaki nem azt böfögi ide gondolkodás nélkül, amit te (aki szavak jelentésével sincs tisztában), azt ostobának tartod. Persze, ettől nem lesz az és senkit sem érdekel. Beteg emberként nem vagy azon a szinten, hogy ilyen dolgokat megállapíts.


Hazug sem vagyok. Te mondtál magadnak ellent fentebb is. De, na, lássuk: Bizonyíts már rám egy hazugságot. Mármint, a te beteg világodban te el is hiszed, hogy tudod, hogy hazudok. Akkor hajrá! Mutass bizonyítékot. Mondjuk egy messenger beszélgetést egy csajjal, akit jelenleg fűzök. (Persze, ilyen nincs.) Vagy bármit.

2023. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De látod, sokaknak igen.
2023. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is gusztustalan. En biztos hogy kirugnam azt a not. Akkor zarja le ne ismerkedjunk, aztan dughat felolem akarkivel....
2023. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Hát, most ez olyan, hogy egyes emberekre nagyobb a kereslet mint másokra. Pl csajok simán megtehetik, hogy több vasat tartanak a tűzben, mert rájuk van kereslet. A pasikra ez annyira nem igaz...:D
2023. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

36. Egy jokepu pasas akinek meg van egy elfogadhato egzisztenciaja, azis annyi vasat tarthat amennyir nem akar.

Itt ez nem fuggo hanem az, hogy ki mennyire gusztustalan vagy sem.

2023. aug. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
37: najó, de én átlagos pasikról beszéltem, nem milliomosokról.
2023. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Bazira lelombozó tud lenni az ilyen.
2023. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
61%

Lelombozó de én nem tartom gusztustalannak. Ismerkedésről van szó!

Ami számomra gusztustalan az talán az, amikor egyszerre többel is szexel valaki, viszont ismerkedni elfogadható ha többel is teszi.

Szerintem

2023. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!