Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki azt kérdezi ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt kérdezi ismerkedéskor hogy "Mi van most rajtad?" Csak szexkapcsolatot keres? Azért érdekli? Milyen kérdésekből lehet tudni hogy csak szexet akar a férfi?

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 10:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szinte biztos. Én egyszer jártam így, a kollégát csak az érdekelte, milyen dolgokat csinálok az ágyban. Egyértelmű volt, mire megy, és később mondta is.
2023. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az hogy érdekli mit csinálsz az ágyban az sokadik randin kellene felmerüljön de még a lefekvés előtt. Mert ha előre megtudja hogy mire számíthat, akkor nem kell 30 partnert kipróbálnia ja ez se jó az se jó, hanem azt jelenti egyet keres aki megfelel.
2023. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11es vagyok, nálunk ez már közben zajlott (mármint szex után is)... De megmondta, hogy ebből soha nem lehet kapcsolat, én el is fogadtam, pedig bele voltam zúgva. Lefeküdtünk még párszor, és annyi. Folyton bámult, pedig gondolom volt más szexkapcsolata is. Pontosan tudom, hogy milyen, ha egy férfi szerelmesen néz, de esetünkben nem így volt.
2023. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én szoktam ilyeneket kérdezni már a netes ismerkedés alatt is.

Nem mindenki vevő rá, de az az átlag, hogy kb 3 csajból 1 tutira (ez mondjuk megint változó lehet, mert én ilyen típusú csajokat is húzok jobbra), akikkel általában el is jut szexig a dolog.

De akkor sem egyből indítva, hogy szia, milyen bugyi van rajtad. Hanem hosszabb dumálás után.


Főleg Tinder, Bumblen van szerencsém.

2023. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja és ilyenkor az a játszma, hogy azt hazudom, pink babydollban simogatom magam, nem leggingsben meg topban eszem a popcornt?
2023. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak erre fizetős szolgáltatások. Én nem nyújtok szexchat szolgáltatást ingyen, mert az ilyen jellegű kérdések erre mennek ki végülis.
2023. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!