Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki azt kérdezi ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt kérdezi ismerkedéskor hogy "Mi van most rajtad?" Csak szexkapcsolatot keres? Azért érdekli? Milyen kérdésekből lehet tudni hogy csak szexet akar a férfi?

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
De mit várnak erre válasznak?
2023. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Simpson családban volt egy ilyen jelenet, amikor Marge betelefonál Moe kocsmárosnak, hogy Homér ott van-e. Moe válasza, miután megnézte: "Nincs... Mi van magán?" (telefon kinyomva)
2023. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Egyszer anno még ismerkedtem egy dombóvári csajjal, már skyp-onnyomtuk, mondja, mindjárt jön, felpattant, akkor láttam, hogy egy olyan rövid spandex (ha jól írom) gatya van rajta. Mikor visszajött, kértem, mutassa már meg, erre elkezdte nekem a seggét rázni (atom segge volt). Lényeg, én akkor semcsak megdugni akartam volna, hanem egypárkapcsolatot, aztán visszamentem az exemhez xd
2023. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Szexet, szexchstwt, webcamszexet. Undorító. :/
2023. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

igen, aki már ilyen külsőséges téma érdekli, hogy mi van rajtad, igen, hiány van..szexre vágyik...és nem a lelki oldalon kopogtat,...valahogy úgy van a férfi agy megszerkesztve, hogy vizuálisnak kell lennie, fogalmam sincs miért, a női agy persze intuitive kiszüri, hogy hoppá, neki csak szexre kellesz, ki kiváncsi a másik lelkére? na most őszintén? egyik sem akarja tudni, mi az a mélybeszélgetés, kitárulkozni egymásnak lelkileg meg főleg...

hagyjuk...max 0,01 %- magamból, hogy nehogy már megismerj, nehogy már beleláss a lelkembe, jujjj, nehogy már megismer, mert akkor érzelmileg jujjj.... nehogy befolyásolható legyek ha már megismersz és ehhez hasonló..

csak szexre kellesz...dobáld ki azonnal akinek ilyen perverziói vannak már az elején...

2023. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%
Inkább szexkapcsolatokat, többet is akár párhuzamosan is.
2023. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki rögtön ilyen és ehhez hasonló témákkal indít, az nem a szép lelkedre kíváncsi.
2023. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Edri, már csak 2 és fél pipád van?
2023. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Már fordul fel a szemem ha ilyet meglátok. Unalmas, 0 fantáziás recskahuszárok.
2023. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak ki akarta verni.
2023. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!