Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért bókol ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bókol ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy kedves srác akivel nagyon az elején vagyunk, mindig bokol hogy nagyon szép vagyok. Megtörtént már az a dolog is! Közben is mondja hogy gyönyörű szép vagyok. Szinte minden második szava. Ennyire odalehet értem? (Hozzáteszem napi szinten kapcsolatban vagyunk) nekem is nagyon tetszik de talán túl korai lenne az érzelmekhez? Hogy derítsem ki hogy érez-e valamit vagy sem? Konkrétan nem szeretnék rákérdezni

2023. aug. 6. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Túltolja az biztos. :/


Ezzel csak az a baj, hogy előbb-utóbb neked is eleged lesz belőle, nem egy nem kettő ilyet láttam már. Na, erre mondják, hogy túl jófiús. Ez a rosszfiú tipikus ellentéte.

2023. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak tudja hogy ez noknek bejon es viszi is egybol az agyba
2023. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!