Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy éreztessem vele h bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztessem vele h bejövök neki? :/ (bővlent)

Figyelt kérdés

Van egy nálam 2 évvel idősebb srác a suliban,kb 1 hete minden nap köszönünk 1másnak,olyankor megölel egy pillanatra,meg pl. ma elmeséltem neki h pár hónapja mi történt velem,és hát elég szomorú,láttam h sajnál,és adott egy nagy ölelést.Sokat szoktunk szünetekben beszélgetni,hülyülni,de nem mindig csak kettesben hanem baráti körökben.. Msnen is órákon keresztül beszélgetünk:)Mindig van közös témánk.

Nemtudom mit érez irántam,az biztos h bejövök neki,látom rajta. A hétvégére megbeszéltük h elmegyünk bulizni.


Szeretnék többet barátságnál,de nemtudom h mit lépjek,mivel mutassam ki h nekem bejön stb:(


Segítsetek:S


2010. okt. 14. 18:42
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsi,a kérdést rosszul fogalmaztam!

Szóval h éreztessem vele h bejön nekem,és h többet szeretnék??

2010. okt. 14. 18:48
 2/9 anonim ***** válasza:

"az biztos h bejövök neki,látom rajta." ha biztos vagy benne akkor a legegyszerűbb módja hogy megmondod neki :D

igaz, jobb ha egy fiú "kezdeményez" dee ha a helyébe gondolod magad lehet h ő sem tudja te mit érzel iránta! majd írj h mi volt a bulin :D

2010. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok

na szal azt akartam mondani ezzel, hogy lehet a bulira vár. mármint ha már megbeszéltétek hogy együtt mentek, akkor lehet h ezt már jelzésnek vette, talán a bulin kinyög valamit :D

2010. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát sztem is a bulit várja h majd ott elmondja stb.Igazából nem beszéltük meg h együtt megyünk,mert annyit mesélt nekem h egyik haverjával beengedik őket,de konkrétan nem beszéltük meg h na most együtt megyünk,csak annyit h ő is meg én is megyek.Ráadásul velem még jön 2 fiú,aki szintén suliba jár.


Szerinted mit csináljak vagy mondjak h érezze h nekem ő bejön?(ja és azt nem írtam h hnap is megyünk buli szerűségbe)

2010. okt. 14. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:

(énsem feltételeztem hogy holnap is mentek)

háát viszont íígy hogy megy veled még két fiú.. nemtom ha én mennék azzal a céllal hogy a bulin a csajjal megdumálom a dolgokat, és jönne vele két fiú.. hátnemtudom mit gondolnék :D

elsővoltam

2010. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

deja vu érzésem van ! ezt a kérdést megálmodtam!

amúgy a bulin majd biztos összejöttök!

2010. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát ezaz, h csak vele kéne megbeszélnem h menjünk együtt..

és nem még 2 barátommal megyek oda,mert félreértené.

Így is suliban az eyik fiút alig tudom levakarni,minden szünetben odajön az osztályomhoz stb..már idegesít:S

Ezzel a fiúval meg naponta kb 2x futok össze ,és nem szeretném h úgymond "feladja",és inkább meghagy a másiknak:(

2010. okt. 14. 20:08
 8/9 anonim ***** válasza:

akk előtte gyorsan lekéne koptatni a többit mert lehet h tényleg félreértené :) nah, sok siket ^^

elsővoltam.

2010. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:):)
2010. okt. 14. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!