Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tényleg érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg érdeklem?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzónak találom egy férfi ismerősömet, és saját bevallása szerint ő is engem. Mégsem sikerült ez idáig randi-időpontot egyeztetnünk az első találkozásra. Az első alkalmat lemondtam, alkalmatlan volt, a köv kettőt pedig ő. Sajnos valóban nagyon elfoglalt. Vagy csak azt mondja? Segítsetek! Ez valahogy úgy van, hogy ha valamire akarsz időt szánni, arra van, nem?
2010. okt. 14. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mégis honnan a túróból tudjuk? A te ismerősöd.
2010. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szerintem te meg nyúlj bele a túróba, és szedd ki belőle a választ! :DDDDD


Igaz amit irtál a végén, de próbáld meg hogy megbeszélitek mondjuk egy hétre előre, és nem az utólsó pillanatban...akkor nagyobb az esélye.


ha meg lemondja, akkor kérdezd meg hogy akar-e még egyáltalán valamit, vagy nem?

vagy várd meg amíg ő mond időpontot.

2010. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem. Azt mondta mindenképp akar találkozni.

Csak az a baj, hogy ezzel a tologatással még jobban érdekel, és már tűkön ülök :D


Ismeritek ezt az érzést ti is, nem? :)) Mindig az kell de nagyon, ami éppen nincs :D

2010. okt. 14. 17:49
 4/18 anonim ***** válasza:

akkor meg hívd fel vagy írj e-mailt, vagy nem tudom hogy komunikáltok, és beszéljétek meg a távolabbi időpontot.:D


amúgy hétvégén is elfoglalt? :O


előző voltam.:D

2010. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk meg újabb időpontot. Csak az érdekel, hogy mégis meddig kell "elviseljem" az időpont-tologatást? Ti mennyire lennétek megértők ez ügyben?
2010. okt. 14. 18:02
 6/18 anonim ***** válasza:
Még próbáld kivárni a következő időpontot, és akkor utána ha nem jönne össze, hagyd a francba.Mert ha ez se jön össze akkor valami baj lehet...:/
2010. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha azt mondja, h mindenképp akar találkozni, akkor mi "baj" lehet? Igazából én csak a jó öreg női méltóságom féltem, és persze nem értem teljesen, miért ő kell, amikor lenne más, akivel minden simábban megy :))
2010. okt. 14. 18:09
 8/18 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért vonzódsz hozzá, mert "küzdened kell érte" vagy az ideálod... vagy olyan a stílusa.:D


és szerintem meg sokat nem veszíthetsz vele...(annyira)

úgyhogy menny bele.


Amúgy hány éves vagy ?:D

2010. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok, és igen abszolut az ideálom, sajnos :)

A korom miért releváns?

2010. okt. 14. 18:13
 10/18 anonim ***** válasza:

csak kérdeztem, hogy tudjam hány éves embereknek "adogatok tanácsokat" :D


És sok sikert hozzá!

2010. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!