Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Ültünk a téren a barátaimmal, és jött oda egy fiú akit én nem ismerek..(de egyik haverom igen).Elmentem onnan egyik barátnőmmel, ők ott maradtak. Mikor visszamentünk nagy örömmel felkiáltott hogy helósztok. Nem köszöntem neki, és mondta nekem, hogy nem is köszönsz?köszöntem..mondom rég láttalak. Aztán kérdezte hogy hogy hívnak engem. Meg hogy van e barátom, én mondtam hogy nincsen. Ott volt az egyik haverja is(Béci) Kérdezte hogy mért nem jársz Bécivel.... lényeg ennyi.. de nekem bejön a gyerek, szerintetek lehet hogy akarna tőlem valamit?
2010. okt. 14. 17:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint nem a Béci hanem a fiú aki kérdezte.=)
2010. okt. 14. 17:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerem Bécit ő buz1 ne járj vele!!!!!
2010. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy ismered, de vele nem is akarok!xD
2010. okt. 14. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen szerintem akar tőled valamit .
2010. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kétesélyes,lehet h akar vmit,de lehet h csak Béci előtt akart raj csávó lenni (:
2010. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Funktasztikus ***** válasza:
te se tudod mit akarsz:D
2010. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 roxii00 válasza:

Sztem ő csak a Bécinek akart beszervezni.. :S

Ezt arra értem,hogy mikor kérdezte h járnál-e a Bécivel.:S

De nem biztos. Derítsd ki!! :)

2010. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy lehet hogy csak neki akart beszervezni. Köszi a válaszokat!=)
2010. okt. 16. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!