Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak kamu, amit vész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak kamu, amit vész esetén benyögnek a srácok?

Figyelt kérdés

Tényleg van olyan, hogy az ég világon semmire nem emlékeztek egy este után? Vagy mentitek ilyenkor a menthetőt?

Nemrég történt velem ez, megismertem valakit, nem tűnt full részegnek (ha az lett volna nem kezdek vele), végig tánc és csók, aztán hazakísért. Telószámcsere után azonban nem történt semmi. Később kiderült, hogy mindent elfelejtett. :D

A kérdést csak azért teszem fel, mert számomra érthetetlen, hogy nem emlékszik semmire, mikor képes volt értelmes társalgásra, és nem ivott annyit, hogy a detoxban végezze...


2010. okt. 14. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát van olyan éjszaka, amiről nekem is csak 1-2 kép maradt meg, de szerintem az ilyenre emlékeznék.
2010. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

á ilyen nincs, csak le akart koptatni:S

van hogy alig emlékszik valamire az estéből az ember, de a fő vonalak azért megvannak, hogy itt jártam, meg ott, csak az apró részletek esnek ki

vagy ha tényleg már azt se tudja hol volt, annyira berúgott, akkor azt felismeri az ember, hogy totálrészeg

2010. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem úgy tűnt, hogy a sárgaföldig itta magát akkor emlékeznie kell. Úgy gondolhatta, hogy egy este szép és jó volt veled, de folytatást már passzolná. Ne emészd magad, nézd a helyzetet te is így :)
2010. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Á, nem emésztem magam miatta :) Csak tudod én ilyen téren konzervatív vagyok. Ha valaki úgy viselkedik, ahogy ő, akkor kicsivel többet várok. Nyílván nem azt, hogy feleségül vegyen, de minimum azt, hogy ne felejtsen el. Vagy akkor lépjen le már a buliban és ne kísérgessen, ne kérjen számot, meg ígérgesse, hogy felhív.

Amúgy írta később, hogy találkozhatunk, ha szeretném, de azok után, hogy így lepasszolt már nem volt hozzá kedvem...

2010. okt. 14. 18:17
 5/6 anonim válasza:
szerintem ezcska azért volt mert ivott igy jobb kedve volt szebbnek látott mindent stb... aztán jozan ésszel belegondolt h mégse akar tőled semmit.. :S
2010. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tegnapi 18:00as vagyok..

Arról illetően amit a majd felhív meg h majd tartjátok a kapcsolatot dologról mondott amit végül nem tartott be, én sem nagyon díjazom..jártam már így és jobban belegondoltam h egy este jó volt vele, de bármilyen hosszabb távon(barát,kapcsolat) már biztosan nem jönnénk ki jól.

2010. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!