Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi tévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tévő legyek? Szerelmi háromszög esetén?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban, mostanában sokat beszélünk netten, és suliba is jól elvagyunk. Nem tudom pontosan, mit érez irántam, de kedvel valamennyire. Én fülig bele vagyok zúgva! És most jön a bonyodalom, a barátnőm már egy jó ideje bele van esve ugyan abba a srácba és meg kért, hogy kérdezősködjek a srácnál felőle. Nem tudja , hogy nekem is bejön a fiú. Tudom, hogy nem fognak össze jönni, de mégis szemétnek érezném magam ha én össze jönnék a sráccal. Tippek, ötletek, hogy hogyan csináljam, hogy ne bántsak meg senkit! Köszi előre a válaszokat !

16/L


2011. febr. 4. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először a barátnőddel kéne megbeszélned, hogy mi legyen, és utána lépni valamit.
2011. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon meg fogod bantani a baratnodet ha osszejossz azzal a sraccal... valszd inkabb a baratsagot a pasik helyett szerintem
2011. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem először is próbáld meg kideríteni, hogy melyikőtöket kedvel jobban és csak utána lépj.:)
2011. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!