Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi utasítani kezd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi utasítani kezd, hogy vegyek fel magassarkút meg sminkeljem ki magam, amikor elmegyünk bulizni vagy otthonról, mit szólnátok hozzá ?

Figyelt kérdés

Meg ilyet szól, hogy ezzel a ruhával nincs bajom....Konkrétan a pasi, akivel randizunk ilyeneket mondott. Visszakérdeztem, hogy nem tetszek neked smink nélkül vagy mi? Azt mondja, nem erről van szó, csak szereti. Akkor válasszon ilyen nőt, nem? Én nem szoktam sminkelni magam és már 20x elmondtam, hogy az ágyéki gerincsérv miatt nem hordok magassarkút. Meg, hogy vegyek fel bokaláncot és ékszereket a lábamra...


Én nem vagyok csicskagyász, hogy egy férfi kenye kedve szerint pattogjak. Most tökre azt veszem észre, hogy egy ilyen elnyomó, utasítgató, dominátor, aki próbál lenyomni. Szóval azért sem csinálom, amit mond.



2023. júl. 15. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Hát de csak erre a drámára van igényed, különben kivágnád, nem?


Sok boldogságot! 😍

2023. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Narcisztikus /bantalmazo tipikus peldaja! Ezek az elojelei! Most hagyd el. Meg megmenekulhetsz!
2023. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2023. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na és miért randizol vele? Ezek szerint még nem is régóta ismeritek egymást.


Nekem pont fordítva volt: nem bírta az egyik exem, ha kisminkeltem magam (haha, ez esetemben annyit jelent, hogy a szempilláimat kifestem) ill. utálta, ha harisnya meg "nőcis" cipő volt rajtam (kb. 2-3 cm magas cipősarokról van szó).


Keress olyat, akinek jó vagy úgy, ahogy vagy. (Tudom, könnyű mondani.)

2023. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Azt, hogy a soha viszont nem látásra! :)
2023. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha eltűröd, hogy utasítgasson, akkor csicska gyász vagy.
2023. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd ott, ebből nagyobb baj lesz!
2023. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Minek írsz ki erről kérdést? Küld el a francba, és keress olyant, aki téged szeret, nem trófeát akar mutogatni.
2023. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!