Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ezt miért csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Már alakulóban volt a dolog a sráccal, aztán most hirtelen nem tudom mi van, de már csak köszön és annyi. Pedig teljesen olyan volt, mintha belém lenne esve, az egész napot együtt töltöttük suliban és már élesedett a dolog, most meg satuféket nyomott. Kerül....más lányokkal foglalkozik....pedig látom rajta, hogy még érdeklem, vagy csak bebeszélem? Akkor meg miért volt olyan kedves? Miért foglalkozott velem sokat? És most miért nem?
2010. okt. 13. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"Fiúk! Ezt miért csináljátok?" ezt konkrétan ő csinálta nem az egész férfi kolónia
2010. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kamuuu ***** válasza:
100%
Nem tudja eldönteni mivan lehet hogy gyors neki vagy ilyesmi... bár ez inkább lányoknál fordul előxd
2010. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocs, nem általánosítani akartam, csak gondoltam így többen kattolnak a kérdésre. ;)
2010. okt. 13. 21:07
 4/12 anonim ***** válasza:
ha nem jönne össze vele...itt vagyok én ;) 15/F
2010. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezer oka lehetett. Te ismered a srácot. Te neked van a legnagyobb esélyed a kérdésed megválaszolására. Minden ember más, ezért szimplán nem lehet olyat mondani, hogy a sablon szerint ilyenkor mittoménmi az ok.
2010. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy, megismert kicsit jobban, és rájött hogy nem vagy olyan, amilyennek gondolt. Vagy valamit felfedezett benned amit nem bírna elviselni egy csajban. De emiatt ne érezd magad rosszul, ez nem olyan hogy büdös vagy vagy buta, hanem valami olyan dolog lehet amit amúgy se akarnál megváltoztatni.


Én voltam így egyszer hogy egy csaj megtetszett a suliban osztálykirándulás után, aztán elhívtam randizni, és akkor rájöttem hogy ááá, mégse az akit hittem. Meg persze hülyeség is volt, mert "házi nyúlra nem lövünk" :)

2010. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nincs semmi buszkeseged csak ezert.
2010. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
éna helydben megkérdezném tőle hogy "haragszol rám valamiért?:(" és akkor lehet kiderülne, hogy mi van.
2010. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem a "lesz*rom a csajt egy ideig, most hajtsom egy kicsit ő rám" fázis van?
2010. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem a "lesz*rom a csajt egy ideig, most hajtsom egy kicsit ő rám" fázis van?"


Ilyet szerintem nem szoktak csinálni a fiúk :) legalábbis én sose csináltam.

2010. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!