Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16-19 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-19 éves fiúk! Nektek melyik jönne be jobban?

Figyelt kérdés

Két lányt írok le aki egy fiúra hajt:

Szerintetek melyiket fogja választani a fiú?


Az egyik: 14 éves (fiú 17) de 12-nek néz ki, fog szabályzós, vékony és lapos, abszolút smink nélküli, rikító színű körömlak, alacsony, elég bunkócska, szerintem egy kicsit csúnya csaj is. Általában lapos talpú "sima cipőkben jár, farmer-póló összeállítás.


A másik: 16 éves, de 17nek is kinéz, magas, vékony de melle és feneke is van. Nőies öltözködésű, sokszor hord magassarkút is nőies körömlakkok (nem piros-fekete), esetenként szoknya. Finoman sminkelt, jó humorú,aránylag kedves, de félénk lány aki azért (nem csak alkohol hatására:) tud vadulni is.


Szerintetek?


2010. okt. 13. 15:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
és azért kérdeztem hogy lássam nem csak én választanám a másik csajt!
2010. okt. 13. 16:15
 12/20 anonim ***** válasza:
A szerelem elvakít. Hiába szép a kettes lány, ha a srác az elsőbe szerelmes... Amúgy egyértelműen a másodikat választanám, bár a smink/körömlakk/magassarkú hátrány.
2010. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
a második tuti te vagy.... nagyon leirtad az elsö csajt.... de ha a csávó az elsövel akar járni én speciel megértem.... már csak azért is mert a második eset(te) olyasfajta vagy akit sokan megnéznek.... és nyugodtan válogathat a csávók között... az elsö csajnak viszont valószinüleg nehezebb.... a második meg 100 hogy olyan aki szeret a "fönök" lenni... keress egy csávót aki tele van pénzel tuti találsz másikat... jah és már csak abból is kilehet venni hogy te vagy a második mert az elsöt nagyon lealacsonyitod.... gondolom ha 14 éves te meg 16 nem biztos hogy ismeritek ugy egymást mégis bunkócskának nevezed.... 1-2 szer halhattad és abból szürted le ez tipikus nöies dolog... jah és amugy férfiból vok..ezért kapásból a másodikat választanám:D de rövid ismerettség után már nem tuti....de igy látatlanba nem könnyü...
2010. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
de mondom, hogy nem én vagyok, én csak 2 "barátnőmet" jellemeztem. A pasi az elsővel foglalkozik többet és én se értem,azért kérdeztem meg ti ki mellet voksolnátok.
2010. okt. 14. 17:16
 15/20 anonim ***** válasza:

A másodikat megdugnám de össze nemigen jönnék vele. Az elsőre meg rá se néznék. Ennyi.

17/F

2010. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

nos...lehet h a 2.csak te látod ennnnyire szépnek,dögösnek,mittomén...és a pasi nem igy látja...

ö lehet h az elsöben lát wmi ojat,amit ö nyujthat neki...

és lehet h az 1. 2 éw mulwa sokkal szebb lesz mint most 2...

tehát,"ne csak a mának élj,gondolj a jöwöre is"xexe...XD

2010. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mert az első nem olyan csúnya, nem olyan bunkó, nem olyan NAGYPOFÁJÚ, mint a második, aki meg nem olyan szép, nem olyan finom, nem olyan jó humorú, inkább egy visszahúzódó bölcsészlibának tűnik.
2010. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy az első EGYÉNISÉG, a második meg divatmajom, plázacica vagy ribanc. nem akarok én senkit megsérteni, de nem voltál objektív a jellemzéseknél.
2010. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
NEM VAGY KISSÉ ELFOGULT?!
2010. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igazából próbáltam nem az lenni, én így látom, így írtam le.
2010. okt. 15. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!