Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok melyik fajta pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik fajta pasi jönne be jobban?

Figyelt kérdés
az amelyik csak mondja hogy szeret, van humora, eléggé magabiztos mondjuk néha eléggé nagyképű is, és hetente váltogatja a barátnőit. vagy egy olyan srác aki egy kicsit elesettebb nem annyira magabiztos, visszafogott, de viszont nagyon érzékeny, érzelmes, akit szeret azt tényleg szívből szeret és akármi is történne, csak vele lenne és soha se hagyná ott senki másért. én a 2.-ba sorolom magam de mégse jönnek össze a dolgok :(
2010. febr. 11. 22:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Én fiu vagyok. És a 2.=) Mármint én a 2es számu vagyok=)

És a 2est is választanám, ha lány lennék.=)

2010. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok és 2-es. de ha a kettő között van szerintem az a legjobb :)
2010. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
én fiu vagyok és a 2es, de nem is akarok az egyesbe tartozni.
2010. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
2.ik((L)csajvok
2010. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
37%
de amúgy ez érdekes, minden csaj a 2.ra szavaz, mégsem így van....mindig a nagyképűekkel vagytok:D:D
2010. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak is a 2.

18/L

2010. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ferdítés. Vannak még más típusú férfiak is!
2010. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 22:20

Sajnos igazad van!


Egyébként a két kategória sem teljesen jó. Nagyon Fekete-Fehér.


Jó humorú, általában magabiztos, sőt direkt rájátszva nagyképű és egoista is vagyok, lányokkal szemben már félénkebb az elején, mégis akit szeretek azt szívből és nem szoktam áltatni, vagy megjátszani magam.


De a kérdést nem értem mert előttem szóló tanult válaszoló megmondta a frankót. Mindig a tapló nagyképű bunkókat választjátok akik le sem szarnak aztán meg jön a rinyálás, hogy "De miért nem szeret?".

Bocsi. :S

2010. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
az érzelem és a nagyképűség nem zárja ki egymást:) mindenkinek van szíve,csak max nem mutogatja!...egy nagyképű hapsi is tud szerelmes lenni,és igazi kis esetlen báránykává válni.(tapasztalat),23L.
2010. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és 22:20 ezért írtam én is a kérdést mert én is így látom sajnos :(
2010. febr. 12. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!