Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok melyik fajta pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik fajta pasi jönne be jobban?

Figyelt kérdés
az amelyik csak mondja hogy szeret, van humora, eléggé magabiztos mondjuk néha eléggé nagyképű is, és hetente váltogatja a barátnőit. vagy egy olyan srác aki egy kicsit elesettebb nem annyira magabiztos, visszafogott, de viszont nagyon érzékeny, érzelmes, akit szeret azt tényleg szívből szeret és akármi is történne, csak vele lenne és soha se hagyná ott senki másért. én a 2.-ba sorolom magam de mégse jönnek össze a dolgok :(
2010. febr. 11. 22:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

de hülyeség...szerinted melyik jönne be?


senki nem olyan hülye hogy az egyest írja.

2010. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

az elő és a második keveréke. :D

15/L

2010. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Márpedig én a rosszfiúkat szeretem, persze ha hetente váltogatja a nőit, akkor nem, de a humor, a vagányság nekem kell, 2es típus unalmas. Volt hozzá szerencsém, nekem ez nem jön be. Egy férfi legyen FÉRFI.
2010. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 nihi ***** válasza:
2-est és csaj vook
2010. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Egyik se jó

Ne legyen se elesett se nagyképű

Védjen meg ha kell de ne keressen konfliktust, szeressen de ne fojtson meg a szeretetével, legyen vicces de ne úgy hogy másokat bánt

Meg merjen szólítani , de ne kezeljen a tulajdona ként

2013. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!