Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi végén megkérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi végén megkérdezni a lányoktól hogy akarnak e még találkozni mennyire jó vagy rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Több olyan első randim is volt,ahol a csajjal megbeszéltük hogy majd holnap dumálunk, aztán soha többé nem válaszoltak az üzenetemre.


Mennyire jó vagy rossz ötlet elso randin megkérdezni a csajokat hogy akarnak e második randit?



2023. jún. 29. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezheted, de nem biztos hogy az igazat mondják majd.

Én ha jól éreztem magam, magamtól is mondtam hogy remélem még találkozunk.

2023. jún. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hali, én nő vagyok és amikor a jelenlegi párkapcsolatom még csak kezdeti szakaszban volt, én kérdeztem meg a végén, hogy találkozunk-e még. Semmi rossz nincs ebben, ettől még nem leszel lúzer. Aztán volt, hogy a párom vezette fel a randi végén, hogy hol találkozzunk legközelebb: "láttam nyílt egy új étterem, nagyon jónak tűnik a kaja, beülhetnénk oda együtt legközelebb".

Szerintem egy finom de határozott felvezetés a kövi találkozóra jobb, mint randi után másnap írni és várni a választ. Ha korrekt a csaj, akkor a program javaslatra őszintén fog reagálni. Ha csak mismásol, akkor lehet részéről ez offos.

2023. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És ha megkérded sztd akk jobb lesz a helyzet? Ugyan úgy éltűnik, ha akar.

Nem ezen mullik.

2023. jún. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem sok értelme van erről megkérdezni őket. Ugyanis tapasztalataim szerint a nők a következő randiról nem az első randin döntenek, hanem utólagosan: hazamennek, s otthon egy-két nap alatt (vagy néhány óra alatt) meghányják-vetik magukban, hogy akarnak-e találkozni még veled, vagy sem. Szóval várj egy pár napot, s azután küldj csak egy üzenetet, újabb randit javasolva.
2023. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejössz a lánynak:

Nincs jelentősége, hogy megkérdezed-e vagy sem. Úgyis nyitott lesz a következő találkozóra.

Ha nem jössz be a lánynak:

Nincs jelentősége, hogy megkérdezed-e vagy sem. Úgyis elzárkózik majd a következő találkozótól.

2023. jún. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha szeretnél vele találkozni, és jól érezted magad, és abban a pillanatban ezt szeretnéd neki mondani, felhozhatod szerintem nyugodtan, de ezt randi után üzenetben vagy telefonon úgyis meg kell erősítened.
2023. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!