Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha nem kezdeményez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem kezdeményez a férfi?

Figyelt kérdés

Én ,28 éves nő vagyok.Egyedulallo anya ( 4 éves kisfiú )

Nemrég tinderen megismerkedtem egy 34 éves férfivel . Neki is van egy 5 éves kisfia akit minden második hétvegen lát.

Úgy érzem hogy nagyon jól megértjük egymást.

Kb 2 napig tinderen beszélgettünk,elmesélte hogy pont múlt héten halt meg az apukája és mondtam neki hogy szívesen beszélgetek vele ha szeretné de ha időre van szüksége azt is megértem és meg adtam neki a telefonszámomat.

Azóta, kb 3 napja minden nap reggel-este ír , napközben is beszélünk,esténként felhív telefonon és mindketten úgy érezzük hogy kedveljük egymást.

O is komoly kapcsolat reményében ismerkedik ,de nem eroltetunk semmit ,elvárások nélkül állunk hozzá ,max barátok leszünk ha nem alakul ki szerelem köztünk .


Amit furcsallok hogy nem igazán kezdeményez.

Így kb 5 nap után még csak meg sem említette hogy mikor találkozunk,ma én céloztam rá amikor felhívott.

Mondta hogy biztosan találunk egy napot ,ahol mindkettőnknek megfelel .( Nekem délelőtt jobb lenne amikor a kicsi az oviban van mert nincs kire hagynom ,de o délután 4ig dolgozik )


Úgy érzem hogy én már most többet teszek bele ( oké ,ez kicsit túlzás ) de nem vagyok ehhez szokva.

Általában más temperamentusu férfiakkal ismerkedtem,o nagyon nyugodt ,lehet hogy több időre van szüksége ?

Vagy több vasat tart a tűzben ?


2023. jún. 27. 19:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hiv meg irogat de ennyi ahogy eddig is...továbbra sem hivott el..
2023. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de a barátai a barátai, te meg egy idegen, soha nem látott nő.

Szerencsétlen pasi, nem elég neki a baja, meg te is ott vagy.

2023. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!