Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha nem kezdeményez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem kezdeményez a férfi?

Figyelt kérdés

Én ,28 éves nő vagyok.Egyedulallo anya ( 4 éves kisfiú )

Nemrég tinderen megismerkedtem egy 34 éves férfivel . Neki is van egy 5 éves kisfia akit minden második hétvegen lát.

Úgy érzem hogy nagyon jól megértjük egymást.

Kb 2 napig tinderen beszélgettünk,elmesélte hogy pont múlt héten halt meg az apukája és mondtam neki hogy szívesen beszélgetek vele ha szeretné de ha időre van szüksége azt is megértem és meg adtam neki a telefonszámomat.

Azóta, kb 3 napja minden nap reggel-este ír , napközben is beszélünk,esténként felhív telefonon és mindketten úgy érezzük hogy kedveljük egymást.

O is komoly kapcsolat reményében ismerkedik ,de nem eroltetunk semmit ,elvárások nélkül állunk hozzá ,max barátok leszünk ha nem alakul ki szerelem köztünk .


Amit furcsallok hogy nem igazán kezdeményez.

Így kb 5 nap után még csak meg sem említette hogy mikor találkozunk,ma én céloztam rá amikor felhívott.

Mondta hogy biztosan találunk egy napot ,ahol mindkettőnknek megfelel .( Nekem délelőtt jobb lenne amikor a kicsi az oviban van mert nincs kire hagynom ,de o délután 4ig dolgozik )


Úgy érzem hogy én már most többet teszek bele ( oké ,ez kicsit túlzás ) de nem vagyok ehhez szokva.

Általában más temperamentusu férfiakkal ismerkedtem,o nagyon nyugodt ,lehet hogy több időre van szüksége ?

Vagy több vasat tart a tűzben ?


2023. jún. 27. 19:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az utolsò gondolata most a csajozàs, màr bocs. Épp meghalt az apukàja, veled csak azért ír mert meghallgatod és àpolod a lelkét.

Majd ha meggyàszolta akkor majd elhív randira ha érdekled…

2023. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is olyan párom van pl. aki nagyon lelkizős típus és alaposan megvárat egy-egy döntésével, amíg elhatározza magát valamire...


Nem lehet az, hogy még mindig erősen gyászol? Idő kell neki?


Azt írtad, hogy nemrég halt meg az apukája...

2023. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Osztrák férfi .... Igen ,bizonyára gyászol a maga módján viszont ugyanúgy dolgozik , átjár a haverjahoz, úgyhogy ennyiből engem is megkerdezhetne hogy el szeretnék e menni vele egy kávéra.
2023. jún. 27. 19:32
 4/22 A kérdező kommentje:

Szeretem érezni a lelkesedést az elejen.

Már ha most ilyen langyos ....

Persze megértem hogy nincs jól lelkileg ....

2023. jún. 27. 19:33
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Bocs, de most halt meg az édesapja. "ugyanúgy dolgozik , átjár a haverjahoz, úgyhogy ennyiből engem is megkerdezhetne hogy el szeretnék e menni vele egy kávéra" - miért is? Dolgozni muszáj, az ember kap pár nap szabadságot közeli hozzátartozó elvesztése esetén, és ennyi, menni kell utána ugyanúgy, nem lehet heteket kivenni. Az pedig természetes, hogy a barátjához fordul amikor lelkileg nehéz neki és nem egy idegennel (igen, TE) kávézgat.

Valószínűleg jól esik neki, hogy van kivel beszélni, de jelenleg nem a randizás az elsődleges számára.

2023. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd, nem vagy igazàn az esete...
2023. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Délelőtt dolgozó ember nem ér rá kávézgatni járni a város másik felére.
2023. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

5, valószínűleg igazad van ...amúgy elmesélem nektek és kíváncsi vagyok mit gondoltok arról amit mondott nekem...


Sok rossz tapasztalatom volt az utóbbi időben ,és megpróbálom a másik felét kiismerni mielőtt bármi is történne ,ezzel is megelőzom hogy ismét egy rossz ember karjaiba fussak,tehát nagyon oda figyelek hogy mit mond ....



Elmesélte hogy volt a felesége 15 évig ,5 éve elvált majd 2 év után lett egy 3 éves kapcsolata ami tavaly december végén végződött.


Megkérdeztem hogy miért ?

Elmesélte hogy a nő a nagymamája házát újjá építette ,amiben ő is nagyon sokat segített neki .( 3 év alatt 40 ezer euró )

És emellett a nő nála lakott , a fizetését megsporolta és a férfi mindent egyedül fizetett

Aztán decemberben elege lett az egészből és anyagi okok miatt szakítottak .

Mondta nekem tegnap hogy abszolút nem zsugori ,szeret a barátnőjére költeni de szerinte ez így nem megy hogy ő fizet mindent a nő még csak spórol ...


Én anyagi okok miatt soha nem szakitanek,számomra a szerelem egy szent dolog de ezt még valahol megértem. Oké... Rendben van ...


Ma is felhívott és elmesélte hogy épp a temetőből jön ,ahol a családi sírkővet polírozta mert azt ápolni kell ,arra vigyázni kell mert az milyen drága volt


És most már kezdek gondolkodni.

Ez nem red flag ???

Kidobta a nőt 3 év után mert az nem akart fizetni .

Az apukája temetése 2 napja volt és ő a sírkő áráról beszél.

Nem túl anyagias ?

Majd nekem is osszeirja a számlákat ,mit vett ,mennyibe került ,mennyi vizet használtam ,mennyit ettem stb .


Vagy túl sokat bele látok a dologba?

Persze ,még csak nem is találkoztunk és élőben majd kiderül hogy viselkedik ,mennyire veri a garazst a fogahoz de egy ilyen típusú embertől mire lehet számítani ?



Volt egyszer egy osztrák kolléganőm és ő például mesélte hogy a férje eleinte milyen kedves volt,mennyi mindent megvett neki majd 6 hónap ismeretség után amikor együtt éltek azért is kapott ha vett magának egy harisnyát.

2023. jún. 27. 20:06
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Te nem akarod ezt a férfit és most magyarázatokat gyártasz magadnak, amivel validálod, hogy miért engeded el a lehetőséget.

Gyakorlatilag még sehol sem tartotok, ha nem jön be eléggé engedd el.

Felesleges őt hibásnak beállítani ebben. Senki nem hibás, csak nem jött össze.

2023. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez így nagyon furcsa! Ha ennyire meghatározó szempont kölcsönösen az anyagiak, akkor inkább hagyni kell az egészet...


2-es voltam.

2023. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!