Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen a proli férfi a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a proli férfi a nők szemében, külsőre-belsőre?

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

[link]


2:59-től

2023. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Sörhasú, integetőhájas, nyakszőrös fazon, akinek a fő tápláléka a sör, a kotyogós és a cigaretta, a ruhái nagy része szakadt és retkes, tangapapucsban megy az utcára, a feje teteje kopaszodik és a trikója vonalát követő leégés látszik az olcsó, sablontetoválásokkal borított testén.


Füttyög a nők után, qrvaanyázik az utcán hangosan és úgy köhög, mint akihez papot kell hívni.

2023. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Mint Alekosz vagy Berki
2023. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Külsőre aki nem ad magára, belsőre, aki káromkodik, nem tud viselkedni mint egy normális felnőtt ember, rossz szokásai vannak, mint a kopkodes az utcán, a farkát fogdossa, a nőkre nyáladzik feltűnően, perverz beütése van, ilyesmik.
2023. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Aki nem ad magára, olyan tipikus sziatezsvirem stílusú, proszto, igénytelen, aluliskolazott, mindezek mellett pedig soviniszta.
2023. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akin látszik hogy buta. Pont ma találkoztam egy ilyen ismerősömmel. Próbál adni magára, mindig nagy márkajelzéses pólót hord, alatta kivillan az arany lánc, drága óra a kezén, a fején áll a wax. Nekem már ezek ilyen gyanús jelek, hogy valamit nagyon próbál kompenzálni. És igen, a tekintete annyira bamba szegénynek hogy azon semmi nem segít. Ha meg elkezd még beszélni is akkor vége van, menthetetlenül lebukik hogy egy buta proli.

Számomra a klasszik káromkodós-sörözgetős arcok ebből a szempontból kevésbé "prolisak" mint az ilyen újgazdag (újközéposztálybeli) formák akik kínosan próbálnak valakiknek látszani, de egyszerűen nem megy nekik.

2023. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a proli.
2023. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akekosz, GwM, azariah típusok
2023. jún. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Marics Peti!
2023. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tényleg mindenkinek más a proli. Azariah szerintem pont rohadt értelmes srác, nagyon jó dalokat ír. A hangja jó, a szövegei érdekesek, a dallamok fülbemászóak, és szemtelenül fiatal is még. A többi felsorolt celebbel egyetértek, de őt szerintem a toi-toi-s balhé meg a külseje miatt sokan alalpból elkönyvelték buta hülyegyereknek, pedig nekem nagyon nem annak tűnik.

De persze mindenkinek joga van a saját véleményéhez, csak ő már ebből a szempontból az új magyar Bieber, menő utálni.

2023. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!