Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a probléma h eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma h eddig engem senki se szeretett mint nőt és hogy ha ismerkedek is úgy érzem h érdektelen vagyok a másik szemében?

Figyelt kérdés
2 barátom volt eddig, illetve 1,2 randi de úgy érzem nem érdekeltem őket igazán... 25 N

2020. febr. 14. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátaidtól és a környezetedtől milyen visszajelzést kaptál eddig? Abból indulj ki.
2020. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha ez vigasztal, még mindig jobban állsz mint én 0 kapcsolattal.
2020. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

De az is lehet, hogy valóban az vagy , és lehet, hogy másoknak is az vagy.


Nézd végig milyen az életed, milyen a természeted.

1-2 gyökeret ki lehet fogni, ha a 10. embernél tartasz na akkor egész biztos, hogy veled is van sok probléma.

2020. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mindig az van h úgy érzem senkinek nem vagy elég hanem h kB addig amíg jobbat nem találnak , és ebből rohadtul elegem van.

Én azt szeretném h végre engem akarjon vki és ne mást.

2020. febr. 14. 14:15
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintük normális vagyok, magas elvarasokkal, törődő vagyok, tudok bunkó lenni ha pl a másik az már sokadjára, megmondom a véleményem, erkölcsös vagyok
2020. febr. 14. 14:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Környezetedet kérdezzed, én nem ismerlek.
2020. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Rockarc ***** válasza:
100%

Eloszor is van egy kis ertekrendi valsag a vilagban. Te siman lehetsz rendes ember ugy, hogy mindig hulyeket fuj szembe a szel. Nyilvan nem kell kezdeni veluk. A masik, amin erdemes elgondolkodni, hogy megis miert van az, hogy ennyire nem folytatodnak a randik azokkal sem, akik ugy nez ki nem ilyenek. Na ilyenkor benned keresendo a hiba. Sokan eleg hulyen ismerkednek. Van aki mar az elejen riogatja a masikat, eltulzott kijelenteseket tesz. Masok nem birnak kommunikalni. Megint masoknak minden jo, vagy semmi sem jo. A bizonytalan, hatarozatlan noket is erdemes kerulni ferfi szemszogbol, mert egy tipikus jele annak, hogy nincs tisztaban magaval, az erzeseivel, hogy mit is akar voltakeppen. Komolytalannak hat. De az is lehet, hogy egyszeruen csak rossz helyen keresgelsz.


43F

2020. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó a választ :), hú én pont amúgy nagyon tudom mit akarok és határozott vagyok. Nagyon beszédes is de jó hallgatóság egybe. Eddig mindkét barátom hanyagolom típus volt
2020. febr. 14. 20:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet mindig rossz emberekkel hozott össze a sors, vagy a véletlen... Ezután lehet másképp is.
2020. febr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindig az van h nem jön össze semmi 😂
2020. febr. 15. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!