Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a probléma h eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma h eddig engem senki se szeretett mint nőt és hogy ha ismerkedek is úgy érzem h érdektelen vagyok a másik szemében?

Figyelt kérdés
2 barátom volt eddig, illetve 1,2 randi de úgy érzem nem érdekeltem őket igazán... 25 N

2020. febr. 14. 13:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A jövőben lehet másképpen.
2020. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 krisztina2418 válasza:
Szia én is hasonló cipőben járok .én is sokszor érzem azt hogy láthatatlan vagyok és érdektelen mások számára vagy akár unalmas. De szeretném azt mondani neked hogy légy tisztában a saját értékeiddel. És ne hagyd azt hogy bárki más megváltoztassam ha találsz egy olyan srácot aki értékeli azt aki vagy az lesz számodra az igazi. Légy büszke magadra és ne hagyd hogy bárki eltántorítson vagy megkérdőjelezzen L/25
2020. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!