Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi megvolt, egesz jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi megvolt, egesz jól sikeredett. Második is megvolt. Én mar ágyba vinném. Le fog koptatni a csaj,ha ezzel állok elő?

Figyelt kérdés
Rohadt nehéz dolog ez az ismerkedés. Miről beszélgessek vele? Mit áruljak és mennyit magamról. Ha untat akkor pattintsam le,vagy mivel ő is izgul, talalkozzunk még? Annyi kérdés van a fejemben. A mostani egesz jól sikeredett.
2023. jún. 20. 12:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz miről beszélgetni se vele, de ágyba vinnéd.

Oké.

2023. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Logikus első, addig is csendben van 3:)
2023. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
ha jol csinalnad akkor nem lenne csendben
2023. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

#2: Jaj értem. :DD

Hát mondjuk ha egy randin nem tudja a másik mit beszéljen velem, vagy azon kattog hogy pattintson le, szerintem nem az lenne a vágyam, hogy lefektessen :D Hú de nehéz lehet ismerkedni mostanában. Szerencse, hogy már megtaláltam a párom.

2023. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Neeem,de most komolyan! Ha Tok idegennel talalkozol,mondjuk par emailezes utan az tok mas mintha pl elmesz baratokkal hetvegen pl kirandulni es ott becsoppen egy szingli lany a tarsasagba es megpalyazod.
2023. jún. 20. 12:41
 6/21 Internyet ***** válasza:
100%

Totál természetellenesen viselkedsz. Hogy város, hogy ezek után kívánjon valaki annyira, hogy lefeküdjön veled?


Én nem vagyok egy szentéletű szűz, szexeltem már első randin is, ha megvolt a kémia. De az illetővel be nem állt a szánk, annyit beszélgettünk és egyre csak több témánk lett. Izgalmas volt, érdekes, szórakoztató és nagyrészt emiatt szexi.


Azért, mert unalmas vagy, senki sem akar veled "inkább szexelni".

2023. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, te nagyon buta vagy.
2023. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Miért gondolod ezt?
2023. jún. 20. 13:01
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég. Remélem elhajt téged ilyen hozzáállással.

Egy normális nő nem hiszem, hogy hónapokig húzná az időt romantikázással, de azt sem hiszem, hogy nem is ismeritek egymást és egyből lefekszik veled.

Nagyon gyerek lehetsz még...

2023. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha ennyire rossz vagyok, akkor itt a lehetoseg. Tessek elmeselni a nagykozonsegnek,hogy zajlik ez a "normalisoknal". Figyelek..
2023. jún. 20. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!