Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányt mennyire hat meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt mennyire hat meg egy neki írt szerelmes vers?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 16:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha tényleg van az emberben tehetség, és normális verset tud írni, akkor szerintem a többségének tetszik, de az ilyen fentebb írt csöpögős megszokott izék nem biztos, hogy jó eredményt érnek el...

Szerintem tehetségfüggő.

2008. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

oké lassítsunk, mélyen érint a téma mert nagyon szeretem a verseket.

1) Ha egy lány élből nem szereti a verset akkor totál kamuzik ha azt mondja milyen szép. Mert nem is fogja érteni (ha tényleg vers és nem csak néhány összecsengő sor) egy tartalmasabb verset egy hozzá nem értő nem tud értékelni.

2) Ha pedig szereti a verseket (és ez alatt most azt értem, hogy lázba hozza pár szép verssor, vagy van kedvenc költője/műve stb.) Akkor nagyon nehéz megfeleni.

Összességében verset írni akkor van értelme ha hasonló szellemi síkon mozogtok, ha mindenben megtaláljátok a közös hangot akkor tudsz majd olyan verset írni amit teljes őszinteséggel és áhítattal tud majd olvasni. Semmiképp sem érdemes egy kapcsolatot verssel kezdeni. (egy levél az megint más, teljesen kötetlen nincs benned kényszeres mefelelési vágy a sorhosszra, szótagszámra, rímelésre stb)

2008. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

engem biztos hogy meghatna.nagyon kedves gondolat,hogy verset írsz,írd meg nyugodtan.magába az hogy gondolkozol a lányon...szerintem írdd meg nyugodtan.sok sikert!

/14lány/

2008. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%
fujj fujj fujj ... én nan kiábrándulnék ha a pasim szerelmes levelet írna ... jujj vagy még rosszabb .. vers ,..uhh ..
2008. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
35%

Nem tom, én pont írtam szerelmes verset a barátnőmnek és erre benedvesedett :)

Sztem irok mégegyet, hátha levetkőzik 8)

2008. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
53%
sztemn eléggé pláne ha nem szeméjesen adod hanem biztosan elküldöd vagy mint a klasszikus az ablakában énekelsz!!:) sok sikert :) bár fiú vagyok
2009. jan. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon aranyos és romantikus dolog és tényleg kevés a fiu akiben még van romantika és ezért a lányok nagyon szivesen veszik az ilyet. :D amugy lány vagyok.
2009. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
minden tipus más. én speciel utálom az ilyen romantikus dolgokat!!!
2009. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyszer egy lány ismerősöm (többé-kevésbé barátok vagyunk) vonaton utazott. Nagyrészt aludt, nem is nagyon vette észre, hogy valahonnan szemből egy fiú nézi. Mielőtt leszállt, a srác egy papírt adott neki, amin egy vers volt, a srác írta ott a vonaton. Hát, mit mondjak. Csúnya dolog, de többször szénné röhögtük már magunkat rajta. A lány egyébként nem egy nagyhangú, vagány csaj, még romantikusnak is mondanám, de ez az egész elég furcsán jött le neki. Szóval tök ismeretlenként egy verssel indítani veszélyes, kivéve, ha Petőfi Sándor vagy Tóth Árpád meg még sorolhatnám szintjén vagy.
2009. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Volz egy barátom, aki szeretett verseket írni, csak sajnos nem volt saját stílusa, és nem voltak eléggé egyediek a versei. Az eslő verse, amit hozzám írt, nagyon tetszett, de aztán jött a többi, gyakorlatilag mind ugyanolyan, csak épp egyre nyálasabbak, és egy idő után már idegesített, hogy nem tud semmi újat kitalálni...
2009. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!