Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok vers arról szól, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pinklady9295 kérdése:

Sok vers arról szól, hogy aki még nem sírt az nem volt igazán szerelmes. A barátom mindennél jobban szeret de még nem sírt ez miatt, bármi baj volt akkor se. Vagy ez a fiúkra nem vonatkozik? Vagy hogy van ez akkor, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem volt rá még oka.És ha nincs rá oka, akkor miért sírjon?:)
2010. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
van benne valami:)
2010. szept. 8. 18:54
 3/10 anonim ***** válasza:
nem tudom... a szerelem plátói is lehet, és az is igaz szerelem. A fiúk pedig olyankor nem sírnak.
2010. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki sírós. Ebből ne vonj le következtetéseket. Én nem bírom a sírós pasikat, és ha még együtt vagytok, nem is lehetett olyan nagy baj.
2010. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ki könnyen sír könnyen felejt : NAGY IGAZSÁG
2010. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig igaz ez... Pl volt egy barátom, aki bármi rossz történt nem mutatta ki, hogy fájna neki, érzéketlennek tartottam, de egyszer láttam őt sírni... És a miatt, hogy félt engem elveszíteni, mondjuk akkor sok dolog összejött. Igazán viszont nem tudom, hogy szeretett-e, de a könnyek valósak voltak. Volt olyanom is, aki az érzéseit kimutatta/elmondta, és láttam könnyezni is, mondta hogy nagyon szerelmes, mégis ő szakított és ő az aki könnyebben tud velem lenni barátként. =/ Szóval lehet a te barátod is kivétel. Én egy pasitól nem várom el, hogy sírjon...
2010. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha ezt a kérdést elolvassa, sírni fog.
2010. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát szerintem nem sírna mert nem úgy tettem fel hogy kételkedem benne, csak sok olyan verset láttam ami erről szól... én véleményeteket kérdeztem.
2010. szept. 8. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Én már nagyon sokszor sírtam a barátom előtt, főleg mostanában, mert beteg én meg aggódok érte. Bár én nem az átlagot képviselem, nagyon sok minden miatt sírok, hiperérzékeny vagyok.

Az meg szép és jó, hogy mindennél jobban szeret téged, de ettől még nem kell sírnia :D Inkább mosolyogjon mindig és te örülj ennek. Az én barátom se sírt még, de tudom, hogy mindennél jobban szeret engem :D

A fiúkra annyira nem jellemző.

2010. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) én is "hiperérzékeny" vagyok:) amit néha nagyon nem szeretek, olyan mintha egy gyenge kislány lennék=/
2010. szept. 11. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!