Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányt mennyire hat meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt mennyire hat meg egy neki írt szerelmes vers?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 16:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Engem nagyon meghat, ha a barátom veszi a fáradságot és ír nekem egy verset/ levelet. Nagyon aranyos gesztus, szerintem a lányok nagy része hasonlóan van vele. R.
2008. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Nálam nagyon mellélőne, bennem szikrája sincs a romantikának. Inkább hozzon egy üveg Jégert :) Komolyra fordítva a szót, puhatold ki mi a lány ízlése, mert előfordulhat, hogy hasonló elvetemült mint én, és akkor snitt a meglepetésednek.
2008. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Én nagyon örülnék neki. De csak álom számomra ez. Szerintem nyugodtan írj verset, biztos tetszeni fog a lánynak. Olyan aranyos gondolat. Jó tudni, hogy van valaki, ak képes egy lánynak szerelmes verset írni. Köszi, hogy visszaadtad a reményt, hogy vannak még kedves fiúk.
2008. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Valszeg jobban, mint egy fiút:)

Egyébként lányfüggő, nameg a verset is meg lehet írni több stílusban.

2008. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
személy szerint engem nem annyira. már kaptam régen, jól esett, de annyira nem hatott meg. nem vagyok olyan romantikus alkat, talán azért
2008. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha ezt a verset kibékülésre írná,akkor engem meghatna(persze,ha tényleg "szép")...

Ha mondjuk meg randizni akarna velem vki,akkor nem valószínű,de örülnék,hogy ilyenekre is gondolnak a pasik:)

2008. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
én is most fogok egy verset kapni:)és nagyon örülök neki.ha egy fiú verset ír egy lánynak az sztm mutatja azt hogy folyton gondol alányra és törődik vele és hogy szabadidejében is azzal foglakozik hogy hogy kedveskedjen.sztm a vers nagyon személyes többet ér a szavaknál és bármiylen csokinál meg virágnál:Pmi lányok sztm szertjük a verseket(tisztelet a piás kivételnek)pfff:)
2008. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
81%
Hát én már kaptam verset,amit nekem irtak,de az én fejem égett olyan égő volt,"csöpögött a nyáltól",röhejes volt...de neked kell tudni,hogy a lány romantikus-e annyira,hogy tetszen neki.Lehet olvadozni fog tőle...:)
2008. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
Én is inkább röhejesnek találom.....nem vagyok romantikus, biztos azért..
2008. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon szeretem az irodalmat. Tehát csak akkor hatna meg, ha csak tényleg valami nagyon jó vers lenne! És valljuk be, olyat nem sokan tudnak irni...
2008. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!