Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és még nem smároltam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nem szeretek buliba járni! Inkább a garázsban polírozom, tisztítom, tuningolom a bátyám Suzukiját (már egész jól néz ki.) Szal nem lesz ciki vagy ilyesmi hogy még nem smároltam?
2008. dec. 30. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Megmondom neked őszintén én egészen 17 éves koromig nem csókolóztam!Az első szerelmemmel történt egy hónapja!;)

2008. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 évesen sem volt ciki, mikor arra került sor, és megérte várni, met már több mint fél éve együtt vagyok azzal, akitől az első csókom kaptam és boldogok vagyunk, szeretjük egymást.
2008. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki!

Én 20 évesen csókolóztam először és azóta is együtt vagyok a lánnyal:)

Bár amikor mondtam neki hogy vele volt az első nem hitte el:)

2008. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Srapnel ***** válasza:
100%
Ez úgy látszik, hogy a tizenévesek szokása, hogy ezen mérik le, ki milyen. Csináld úgy, mint a felnőttek: ne beszélj erről senkivel, kivéve a barátaidnak, akikben megbízhatsz és megfelelően kezelik a dolgot. Ez igaz minden témára, nem csak a smárolásra. Aki nem tud rólad semmit, az meg azt gondol, amit akar, nem számít.
2008. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én 16 és fél voltam kb:D nem gondolkoztam ilyenen sose h jajj már 14-15 vok és még nem smároltam :D
2008. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Felesleges rágondolnod, erőltetni nem nagyon lehet.

De magamból kiindulva mondhatom, hogy ez hozzátartozik az ember önbecsüléséhez. mint a szüzesség. nem is ragozom tovább : )

2008. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Én már 19 és fél éves fiú vagyok, és először októberben csókolóztam, és soha nem paráztam, nincs benne semmi rossz, ha meg a csaj dob, mert bénáztál a smaciban, akkor magára ismert...
2008. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat!!
2008. dec. 30. 20:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a baj ezzel a társadalommal, itt azon méri le mindenki a másikat, hogy mennyire felel meg a közösség által felállított normáknak amik manapság nem csak erkölcstelenek de némely pontot szerintem még a jó ízlés határain is túl mennek. Nem mondom, hogy sokkal idősebb lennék a kérdezőnél, de én fél éve csókolóztam először és egyáltalán nem érzem ezt cikinek aki szerint meg ez ciki az eláshatja az erkölcsiségét, 14évesen minek smárolni? (17/f)
2008. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igen csak azért kérdeztem mert jó pár osztálytársam folyton piszkál ezzel. Meg azzal hogy milyen ciki hogy nem járok bulizni nem cigizek stb... Erre azt szoktam mondani hogy én legalább jól értek a kocsikhoz!!
2008. dec. 31. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!