Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nagyon gáz h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagyon gáz h most leszek 13-éves és még nem smároltam? Mert valaki ki röhög ezért de szerintem nem kel el sijetni vagy csak én gondolkozok ilyen hülyén?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindjárt 21 vagyok és még nem csináltam. Na, ehhez mit szólsz?
2010. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem gáz, hogy még nem csókolóztál. Ha rád néz valaki, azt nem látja. Azon már jobban aggódhatnál, hogy ilyen helyesírással hova vesznek fel 1-2 év múlva, és hogy már messziről süt rólad az "értelem".
2010. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha láttad azt az ominózus részt az Így jártam anyátokkalból, akkor teljesen könnyen belátható, hogy aki kinevet, azért teszi, mert ő maga sem tette még (pláne, ha dicsekszik vele!), csak szeretné megtenni, de nem meri. Azért, hogy emiatt ne érezze rosszul magát, piszkál másokat.


Ne aggódj, a mikor nagyon mindegy.

2010. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi ..akkor nem csak én gondolkozok igy :P és 1-es embernek üzenem h ki tartás :)
2010. okt. 13. 17:31
 5/13 Kamuuu ***** válasza:
Vannak még értelmes emberek *_*
2010. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
csak pár...
2010. okt. 13. 17:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, kicsit sem gáz. Pont.
2010. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jajj dehogy gáz, gyerek vagy még, ráérsz vele.De most direkt írtad ilyen helyesírással a kérdést? Mert ha nem, erre nagyon rá kell gyúrni, mert ez tényleg gáz.
2010. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

14voltam az első csókomnál...

emiatt kicsit sem érzem magam kevesebbnek...

2010. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ÚÚÚÚRISTEN:S:S óóóóóóó.. komolyan mondom nem tudom mit mondjak..:S

Én 20 évesen csókolóztam először te idióta...

20/F

2010. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!