Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy a Tinder csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a Tinder csak akkor ad ki egyezéseket ha előfizetek!?

Figyelt kérdés
2023. jún. 10. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem igaz. Akkor is ad ki egyezéseket, ha nem fizetsz elő.
2023. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

1

Neked mennyit adott ki igy meg úgy , van tapasztalat is vagy csak szövegelés?

2023. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez a lényeg, pont, hogy csak ebben az 1 esetben tudsz írni a másiknak ha egyezés van.


Ha nincs előfizetésed akkor mindkettőtöknek jobbra kell húznia a másikat és ha ez megvan akkor tudsz írni.


6 kollégámmal leteszteltük. :)

2023. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2023. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké! Pontositok a gyengébbek kedvéért, akinek van saját tapasztalata előfizetéssel az irja meg akkor ad ki releváns egyezéseket vagy mindegy
2023. jún. 10. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Van tapasztalatom. Nem igaz.
2023. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan mi a kérdés, de sejtem. A Tinder úgy működik h feldob neked egy lányt/fiút ha tetszik jobbra húzod ha nem balra. Amikor a te profilodat feldobja neki ő is ugyanígy tehet és ha mindketten jobbra huztatok akkor lesz egyezés.


Na most amikor neked feldob valakit és te jobbra huztad akkor lehet h órák vagy napok telnek el amíg neki is bedob téged és lehet egyezés.


Az előfizetés azzal tud többet hogy egy külön listában mutatja neked azokat az embereket akik teged már jobbra húztak. Őket át tudod nézni és tudod hogy ha közülül valakit jobbra húzol abból rögtön match lesz. Ha nincs előfizetésed akkor a szerencsén és az algoritmuson múlik hogy ezekből a téged már jobbra elhuzó emberekből mikor dob be neked a Tinder hogy match lehessen.


Nyilván ha rengeteg nőnek tetszel és sokuk húz jobbra akkor előfizetés nélkül csak huzogatva is sok egyezésed lesz, önmagában az egyezéshez nem kell előfizetés, de idősporolásra akkor is jó.

2023. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, asszem az előfizetéssel járnak ilyen extra lehetőségek is amikből néhány van pl szuperlike, meg asszem párszor lá lehet írni olyanra is akivel még nem marcheltél. De nekem nem volt még előfizetésem szóval erről részletesebbet nem tudok.
2023. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig rengeteg matchem volt előfizetés nélkül is...
2023. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2. Azt, hogy csúnya vagy és ezért egy nőnek sem tetszel, egy nő sem húz jobbra, azt nem kellene a tinderre és az algoritmusára fogni.


5. Az 1. válaszoló vagyok. Voltam fent előfizetéssel és anélkül is. Előfizetés nélkül is volt napi 1-2 matchem helyes lányokkal. Előfizetéssel kicsivel több.

2023. jún. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!