Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 18 évesen el tudtam randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 18 évesen el tudtam randira hívni egy 24 éves egyetemista lányt, abból lehet komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Oké, nyilván sokat számít a személyes benyomás, ezt tisztáztuk is, ahogy azt is, hogy mindketten komolyat keresünk.

Azt mondta, sohasem randizott fiatalabb fiúval, de én nagyon tetszem neki, meg beszéltünk egymásról és írtam, hogy képzelem a jövőt és azt írta, ez is imponál neki.

Viszont sok helyen azt olvasom, hogy az ilyen korú lányok gyereknek tekintenek minket, itt is írták sok helyen.

Picit félek, Tinderen matcheltünk a héten, volt más lánnyal is, de nála próbálkoztam, mert ő a legszimpibb és szép is, csak zavarna, ha egy kudarc miatt elszalasztanék másokat.

Parázok, mert még nem nagyon randiztam senkivel, pedig lehetett volna, csak válogatós vagyok. Ő viszont nagyon tetszik.



2023. jún. 10. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem próbálkozz fiatalabbakkal!
2023. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Pont ez a baj, a korosztályomban kevés a komolyabb lány. Ha hozzávesszük, hogy tőlem 1-2 évvel fiatalabb azértz az ideális, na ott még kevesebb.
2023. jún. 10. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha mással is akarsz randizgatni időközben akkor te egyáltalán nem akarsz komoly kapcsolatot. Tök alap dolog az, hogy nem 3-4 lánnyal randizgatsz egyszerre és előadod mindegyiknek, hogy te komoly kapcsolatot akarsz amúgy és majd az egyik csak horogra akad..
2023. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3: Ezt hol írtam? Azt írtam több matchem volt, de vele beszéltem meg randit, mert ő a legszimpatikusabb.
2023. jún. 10. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is a saját korosztályoknál próbálkozz azért vannak rendes lányok... Csak rossz helyen keresed őket.

Ez a lány valószínűleg már évek óta dolgozik vagy most végez az egyetemen tehát teljesen más életszakaszban jártok. Szerintem nem lehet komoly kapcsolat ebből.

2023. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát ez a lány nem semmi. Tök jól elvoltunk tegnap, meg kiderült, hogy mindketten scifi rajongók vagyunk, úgyhogy órákig erről beszéltünk.

Ő ilyen művész típus, csak nem ezt tanulja, mert szerinte ebből nem lehet megélni. Nagyon jól rajzol, telón mutatta, miket csinált, hát nagyon tehetséges. Azt mondta, szívesen lerajzolna engemet.

Szóval élőben még nagyobb hatást tett rám és azt mondta, ismerkedjünk tovább.

2023. jún. 11. 09:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj

Senkivel és semmivel ne foglalkozz, ki mit mond. Élvezd, ameddig lehet, ha jó az egész és kész.

Nem kell túlfilózni agyalni a dolgot.

Örülj neki :-).

Légy boldog.

2023. jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próba - szerencse!! Ne parazz semmit!
2023. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7,8: Köszi. Fogunk ismerkedni, szóval rajtam nem múlik.
2023. jún. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!