Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 28 évesen egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 28 évesen egyetemista vagyok, mert visszamentem idősebben egyetemre tanulni, akkor baj ha 20-24 körüli egyetemista lányokkal randizom?

Figyelt kérdés
Dolgoztam felnőttként érettségi után 25 éves koromig (éltem pl. külföldön is, de itthon is) és akkor nagyon rájöttem mivel akarok foglalkozni, úgyhogy akkor mentem el egyetemre, aztán így már felnőtt fejjel szívvel-lélekkel csinálom, ahogy 20 évesen biztos nem tudtam volna. Gimibe jártam amúgy, de nekem nem volt egyértelmű utána egyetemre menni, nem is olyan családból jövök. A nyarakat egyébként végig dolgozom most is, illetve tanév közben a leendő szakmámban dolgozom gyakornokként részmunkaidőben. Magamat tartom el teljesen már kb. érettségi óta és a szüleimtől is külön éltem azóta mindig is.
2022. márc. 6. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Nyilván a legkönnyebb a szaktársaiddal meg az egyetemi közegben ismerkedned, mint máshol. Felnőttek vagytok mind, és még csak nem is vészes a korkülönbség.
2022. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled akarnak randizni, akkor miért lenne baj?
2022. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Abszulút nem baj. Pont a legjobb korosztály hozzád
2022. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Miért lenne baj? hisz tökéletesen megfelelő még a korosztály. Főleg azonos érdeklődési kör meg tanulmányok ha már szaktársakrol van szó.

En 22 vagyok, barátom meg 28, de észre se venni ezt a kor különbséget:)

2022. márc. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!