Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemista lány vagyok, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lány vagyok, az egyik fiú rámírt az egyetemről, írogattunk már sokat és most találmozni szeretne.!?

Figyelt kérdés
A “baj” pedig az hogy német egyetemre járok a fiú is német és habár perfekt beszélek németül mégis van bennem valamiért félelem hogy ez egy kapcsolathoz kevés lesz..Vannak német ismerőseim persze na de az azért más😅Tudnátok nekem tippeket tanácsokat adni?🙄

2021. máj. 10. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Menj el a találkozóra, aztán meglátod. Az is lehet, hogy ha összejönnétek nagyon hamar ráállna az agyad, és fel se tűnne, hogy nem az anyanyelveden beszélsz.
2021. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Menj el. Felesleges izgulnod.
2021. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem beszélgetni akar. A dugáshoz meg nem kell nyelvtudás.
2021. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért ne akarhatna csak azért találkozni mert meg szeretne ismerni?🤦🏽‍♀️😅
2021. máj. 10. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy kevés, ráadásul mellette még jobb lesz a nyelvtudásod.

Én meg Németországban élek, de nem beszélek németül... Te Magyarországon élsz, és perfekt vagy. Nem cserélünk nyelvtudást? Jól jönne. :D

2021. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez még jó nyelvgyakorlási lehetőség is, menj el! 😁
2021. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Most ez a kérdés vagy kamu vagy rohadt nagy baj van, ha te ezzel a felfogással egyetemista vagy 😂 Ha perfekt vagy németül és német egyetemre jársz, mégis mitől kéne félned? Tiszta dedó
2021. máj. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Adj neki egy esélyt.

Unokatesóm egy étteremben dolgozott mint pincér, nem igazán beszélte jól a nyelvet. Kiment dohányozni. Megbotlott a lépcsőn egy srác segített neki felállni. Utána visszajárt hozzá, ennek 5éve. Hamarosan 4éves lesz a kisfiuk🙂

2021. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Ismerek egy párt, akik így ismerkedtek meg. Ukrán-lengyel lány, magyar srác. Angolul beszélnek. Két és fél éve vannak együtt, az eljegyzés is megvolt. Azóta tanulják egymás nyelvét is. És hát ennél szebb kapcsolatot nem sokat láttam mint az övék.

Emberfüggő, hogy kinek mi elég, milyen igényei vannak. A helyedben adnék esélyt. Főleg, ha nagy eséllyel jól éreznéd magad vele.

2021. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%

Biztos szeretne téged megismerni, de ne légy már olyan naiv, hogy nem szeretne megdugni.

Ha srác tetszik neked, jó móka lesz. Megtanulsz rendesen németül és franciázni is:)

2021. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!