Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek, hogy mondjam meg Neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy mondjam meg Neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon-nagyon tetszik, eléggé belezúgtam. Igazából pár mondatnál többet eddig nem beszéltem vele, nem úgy alakult. És a baj az, hogy nagyon ritkán találkozunk, csak facebook-on van az ismerőseim között. Szóval azon kevés alkalmak egyike, hogy találkoznánk, lenne az egyetlen esélyem. De mit csináljak, hogy mondjam el neki? Félek hogy el fog utasítani mert szerintem neki csak egy haver vagyok. De inkább elmondom neki, mintsem szenvedjek még ezen hónapokat :(


Segítség mit csináljak?

18L a srác 20F


2010. okt. 11. 18:19
 1/6 anonim válasza:

ha tudsz találkozz vele és mond el neki

hidd el jól fogod érezni magad utána

2010. okt. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mondom, nem igazán ismerjük egymást. Félek hogy nagyon letámadásnak tűnne :O
2010. okt. 12. 07:48
 3/6 LEO88 válasza:

Az, hogy facebookon fel van véve ismerősnek, már előny.


- Szerintem írj neki bátran üzenetet és kérdezz tőle általánosságban, de vigyázz ne túl sokat.

- Chaten is megkérdezheted tőle ezeket a dolgokat.


Néhány példa:

- Kérdezd meg, megy-e (a haverjaival) bulizni ide meg ide.

- Esetleg tanácsokat, segítséget házi feladatban, iskolai élettel kapcsolatban.

- Jó éttermek a városban, hol szokott kajálni, melyik helyet ajánlja (ha erre meg erre a kajához van kedved)

- Ha már megvan a baráti kapcsolat, akkor közös mozizás, mozgás, bulizás, (vásárolás)

- Gondolj ki olyan dolgokat, ahova többen is mehettek, de lehetőséged van vele 4 szem közt beszélni vele, még ha az pár perc is. Ha látja, hogy érdeklődsz iránta előbb- utóbb ez majd megfordul és ő fog hívni titeket, onnantól kezdve könnyebb dolgod van. Vagy említettem a discot, ha felkér táncolni 100% igen és tartsd vele a szemkontaktust, mosolyogj rá néha.

2010. okt. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

a francba mivel facebook én már ki is estem ebből a kőrből

mivel nekem nincs és nem is lesz mivel nem lehet törölni magad róla

20 f

lehet hogyha sokáig vársz akkor lekésel róla

hozd úgy, mintha véletlenül futnátok össze

2010. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

totál déja vu-m van, azzal a különbséggel, h anno a srác állandóan flörtölt velem, mondogatta, h járjunk de amikor elszálltak a rózsaszín felhők, kiderült, h ő mindenkivel ezt csinálja, ilyen a természete XD. ez persze azután történt, h konkrétan megkérdeztem, h mi van. nem volt égő, mmint sztem neki volt inkább az, ahogy értetlenkedett:D

utána meg ugyanúgy voltunk, mint előtte, egy tágabb értelemben vett haverságban.


amúgy meg ha elutasít téged, akkor ő veszít nem?

2010. okt. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyok! :)

Nem akarom elmondani neki, h tetszik, mert nem vagyok az a típus aki ilyen szinten kezdeményez fiúknál. valahogy okosan kéne, h végül ő közeledjen, de még nem találtam ki a módját

2010. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!