Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után találkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után találkoztok egy online megismert személlyel?

Figyelt kérdés

Hány nap/hét mire megbíztok benne annyira, hogy elmentek vele valahova? Értetek megy, vagy valahol máshol találkoztok?

Mit csináltok az első randin?


2023. máj. 30. 22:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jó, hogy feltetted ezt a kérdést. Biztos minden nő más. Én azt tapasztalom, hogy a férfiak se tudják, mikor jön el az a pont, amikor elhívhatnak. Nem szeretem, ha egyből elhív, amikor még nem beszéltünk annyit, amiből egyáltalán eldönthetném, hogy van-e értelme találkozni, tudunk-e pár órát tartalmasan eltölteni együtt. Szóval a randira hívás ideális időpontja kb 20 hosszabb üzenetváltás után kezdődik. És nyilván ne naponta 1-1 üzenet legyen, hanem akár lehet az is, hogy egy nap alatt rögtön órákon át csetelünk, mert annyira magával ragad. Akkor tőlem akár aznap elhívhat. De legjobb 1 héten belül. Aztán hogy mikor találkozunk, az lehet később is, ha nem érünk rá rögtön. A lényeg, hogy hosszabb, tartalmas (érint 1-2 kizáró okot is a beszélgetés, tervek, értékrend és kis finom flört) beszélgetés nélkül nincs itt az ideje. Volt olyan is, akivel tartalmas volt a beszélgetés, de 3 hét alatt nem hívott el. Belefáradtam. Kicsit utalgattam neki, hogy élőben lehet csak tovább lépni, de csak akkor vette a célzást, amikor konkrétan feldobtam a találkozást. Hát az élőben is elég távolságtartó volt.


Ne jöjjön értem és ne is kísérjen haza első randin. Nyilvános helyen találkozunk és válunk is el. Ha szimpatikus, akkor elkísérhet valameddig. Ideális első randis program egy kávé, tea, süti, ilyen kis összegre jól esik a gesztus, ha meghív, de készülök arra is, ha nem. Közös benti/kinti program is lehet (korcsolya, (underground) standup, stb), szép időben szívesen sétálok is egy kicsit a városban vagy egy parkban. Ha a séta több órás, akkor azért jól esik egy limonádéra beülni vagy akár valami általunk hozott kis nasi. Ebéd/vacsora nem kell elsőre, hiszen idegenek vagyunk. 2-3. randira már jó program az is, ha látszik a folytatás.

2023. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%

Na akkor sorban.


#4 Másé indulhat, azzal nincs bajom. Az enyém azért nem indulhat online, mert ellehetetlenítem.


#5 Nem vagyok zárkózott, vagyis ilyen téren igen. De élőben sok barátom van, sok hobbim stb. Tudod, pont, hogy nem online élem az életem.


#6 Nem ismerkedem online. Ha mégis felveszi velem valaki a kapcsolatot, akkor meg megmondom neki azonnal, hogy ne számítson arra, hogy lesz élőben folytatása. Miért lennék emiatt gyökér?


Van párom és elég barátom a valóságban. Az online teret nem erre használom.


Üdv, #2

2023. máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én utálok csetelgetni. Igazából csak arra kell nekem, hogy alap dolgokat megtudjak róla, és azt, hogy van-e köztünk összhang. Tudunk-e humorizálni, bókolgat-e, nekem ezek fontosak. Ha igen, akkor mehet a randi pár napon belül. Nő vagyok.
2023. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!