Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után találkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után találkoztok egy online megismert személlyel?

Figyelt kérdés

Hány nap/hét mire megbíztok benne annyira, hogy elmentek vele valahova? Értetek megy, vagy valahol máshol találkoztok?

Mit csináltok az első randin?


2023. máj. 30. 22:58
A kérdező szavazást indított:
Szinte azonnal belemegyek a találkozóba
Kevesebb, mint egy hét
1-2 hét között
Több mint 2 hét
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Rég volt már online randim, de amikor volt, akkor minél előbb szerettem volna találkozni és természetesen nyilvános helyen, ahova mindketten egyedül jutunk el. Az első találkozás általában egy kávé vagy ital, inkább csak olyan ismerkedős beszélgetés, hogy legyen személyes benyomásunk egymásról, mert enélkül felesleges álmodozni a másikról, úgysem olyan, amilyennek megálmodjuk. Ha a találkozó jól sikerül, utána lehet beszélni a továbbiakról.
2023. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

Soha. Soha nem találkozom olyannal, akit neten ismertem meg és nincs más kapcsolódasi pont. (pl ha leendő szaktárs és online indul a beszélgetés, az oké. Ide tartozik a munka, online interjú stb)


Random idegenekkel soga. Sem barátság, sem más. Semmilyen emberi kapcsolatom nem indulhat online.


22N

2023. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kocsiba sose ulok be.


Konkret kavezo cimet beszeljuk meg a belvarosban nappal tomegben.

2023. máj. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#2

Miért ne indulhatna? Ez csak a Te konzervatív véleményed.

2023. máj. 31. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem konzervatív hanem egy zárkózott pinceszökevény.
2023. máj. 31. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#2


Ez esetben miért ismersz meg neten embereket? Hobbi? Unaloműzés?

Nagy gyökér vagy, azt megtudtuk rólad.

2023. máj. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És utána? Ha jól sikerül a randi, hazavihet, vagy egyedül mentek haza?
2023. máj. 31. 06:20
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7


Ez sok mindentől függhet. Mondjuk a legfontosabb, hogy egyáltalán szimpatikusak e a felek egymásnak. Milyen hatással volt a randi a felekre, alakult e ki érdeklődés az ember iránt.

2023. máj. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Általában kell egy-két hét, beszélgetés írásban, míg "előszűröm", utána ha elég szimpi, talizhatunk.

Nyilvános helyen, és legalább egy embernek szólok előre, hogy mikor és hol leszek. Nem hoz-visz, van kocsim, de ha nem lenne, tömegközlekednék.

Ilyenkor egy kávé szerintem a legegyszerűbb, esetleg cukrázda, egy-két óra beszélgetéshez untig elég, és addigra lesz egy benyomásod a másikról élőben is.

Volt, aki első randira az erdőbe akart elvinni túrázni (ez volt a közös a hobbink), na hát persze 😅. Nem érzem magam full bizalmatlan paranoiásnak, de azért van egy határ.

A vicc amúgy, hogy a férjem volt az egyetlen, akivel úgy mentem első randira, hogy nem adott meg konkrét helyet ("majd beülünk egy szimpi helyre") mivel egy forgalmas sétálóutcában találkoztunk belementem, de azért magammal vittem a nagyobbik a kutyámat 😁. Alapból nem vittem volna, de ha már nem tudtam leadni barátnőmnek a szokásos hol/mikor leszek vakrandis infókat, gondoltam az a minimum, hogy elviseli a kutyámat 🤷‍♀️. Kicsit meglepte a dolog (akkora a lelkem, mint egy póniló), de találtuk kutyabarát kávézót, és mint mondtam, be is jöttünk egymásnak :)


Második randim csak vele volt, aki nem volt szimpi, szerencsére hamar tudtam kukázni, és ő a másodikon, vagy harmadikon már értem jött autóval (de csak mert az én autómmal volt valami kehe akkor). A lakásomba még egy darabig nem járt utána, relative lassan haladtunk, csókhoz is kellett még néhány randi.

2023. máj. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvános helyen találkozáshoz nem kell nagy bizalom, valószínűleg a kávézóból nem fog senki elrabolni, egy ilyenre első beszélgetés után is elmennék, ha szimpatikus, de nyilván ott találkoznánk, autóba nem ülnék be, lakásra sem mennénk senkihez egy darabig, se erdőbe meg ilyesmik. :D

Az első pár randi olyan helyen legyen, ahol mások is vannak.

2023. máj. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!