Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pultosként, ügyfél-szolgálatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pultosként, ügyfél-szolgálatosként hogy lehet ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki pultosként dolgozik és sorban szedi össze magának a csajokat (miközben dolgozik), én az egyetemi szervezői irodán dolgozom, ahol hozzá hasonlóan sok lánnyal beszélek, kiszolgálom őket és soha nem jut eszembe semmi, hogy közelebb kerüljek hozzájuk, esetleg begyűjtsek egy-egy telefonszámot.

Vagy a kettő szituáció annyira különbözik, hogy nekem nem is lenne lehetőségem így ismerkedni?


Csak hogy jobban képben legyetek: egyetemi programokat szervezünk, felvilágosítást adunk, nyomtatunk fénymásolunk, szóval a HÖK ügyfélszolgálata vagyunk valamilyen szinten.


Valami ötlet hogyan használjam ki a helyzetet csajozás szempontjából?


22F


2010. okt. 10. 23:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Pedig bejön a srác, mi? :P
2010. okt. 10. 23:47
 12/19 anonim ***** válasza:
Mondom nem is ismerem a HÖK-ösöket, szerintem a fiúkkal még nem is találkoztam, és maximálisan heteroszexuális vagyok, szóval a lányok nem játszanak szerepet :D
2010. okt. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyébként marha egyszerű a kérdésedre a válasz :) A haverod azért csajozik könnyen, mert egy kocsmába vagy étterembe többnyire kikapcsolni mennek az emberek. A HÖK-höz vagy óhajjal, kéréssel vagy hivatalos üggyel mennek :) Szóval ne magadban keresd a hibát :)
2010. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Norbi te vagy az? :DD
2010. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd vagány mert pultos (gondolom nem a sarki kiskocsmában), te viszont nem vagy az mert egy noob irodista vagy. Boccs...
2010. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Vagány, hogy 26 évesen szarért-hugyért dolgozik, 0 karrier lehetőséggel?

Attól hogy irodában dolgozom, nem gondolom, hogy noob lennék. :)

2010. okt. 12. 17:15
 17/19 anonim ***** válasza:
Mitől vagány egy pultos? Mondom, oda kikapcsolni mennek az emberek, a HÖK-höz meg többnyire rohanva és fontos ügyeket intézve. Eszükbe sem jut a pasizás (de utálom ezt a szót).
2010. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Vagány, hogy 26 évesen szarért-hugyért dolgozik, 0 karrier lehetőséggel?"


Sima pultos, vagy mixer? Amúgy ha lenne esze, és komolyabban gondolkodna kimenne külföldre melózni, meg am is a vendéglátásban van az egyik legnagyobb karrierlehetőség. (persze nem mo.-n)... Többe nézek egy ilyet, mint egy elszállt beképzelt hülye frissdiplomást, aki majd mehet 90.000-ért irodai csicskának. (Ha szerencséje van). Pénz beszél, kutya ugat. Kitörölheted a segg3d a diplomáddal, ha nincs meg a háttered hozzá... Boccs de ez van.

2010. okt. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Megint sok okosságot írtál, de betudom a 62%-odnak :)
2010. okt. 15. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!