Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Fiúk) Titeket zavarna-e, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Fiúk) Titeket zavarna-e, ha a barátnőtök discoban (pultosként) dolgozna?

Figyelt kérdés
Ha pedig zavar, légyszíves írjátok le konkrétan, hogy miért! Előre is köszi! :)
2010. nov. 7. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:

nem zavarna :)


de ha olyat csinálna az már igen ::S

2010. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mégis milyet? Mit csinálna?
2010. nov. 7. 17:39
 3/9 Charlie Manson ***** válasza:

Pultosként? Nem zavarna.

Ha mondjuk táncosnő lenne, az már inkább...

2010. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
olyan helyen dolgozik ahol könnyen kaphat ajánlatokat így nagyobb az esély h megcsal.. amég nem csal meg nem zavarna
2010. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az utóbbi nagyon ismerősen cseng a fülemben . . . :S Oké! Értem én, hogy nagyobb az esélye, de akkor is, ennyi erővel a házból se kellene kimozdulni, mert akárhol, össze lehet jönni mással! Meg amúgy is, ha valaki szereti a párját, szerintem teljesen midegy, hogy hol dolgozik!
2010. nov. 7. 17:58
 6/9 anonim ***** válasza:
engem marhára zavarna.
2010. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És téged miért zavarna?
2010. nov. 7. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
mert nem értelmiség, azért.
2010. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem értelmiség? Hát nekem csak érettségim van + szakma, de viszont a pultosok (és bulizók) többsége fősulira vagy egyetemre jár, igaz van köztük nem kevés agyhalott is akiknek még józan paraszt eszük sincs és bunkók, de viszont ezt tudni kell kezelni! Amúgy is az alkohol sokszor még a legnormálisabb embert is teljesen ki tudja fordítani önmagából!
2010. nov. 8. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!