Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom most kezdett el dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom most kezdett el dolgozni pultosként, éjszakai műszakba, nehezen bírja, ezért speedezni kezdett, mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

12-14 órákat dolgozik egy kocsmába, azt mondja nekem, hogy azért van szüksége, hogy megszokja a pörgést, és bírja az éjszakát, meg a sok illuminált nagyszájút.Én ellenzem, de megértem, viszont arra kértem őt, hogy ne csinálja sűrűn, mert olvastam erről a drogról, és nem szeretném ha előjönnének azok a tünetek.Azt mondja nekem, amig nem rázodik bele a munkába, addig csinálná, heti 3-4x dolgozik. Valóban teljesen kivan, mert együtt lakunk. Szeretem, megbízok benne, de amikor felhozom ezt a témát, akkor azt mondja muszály, mert enélkül nem bírná ki az éjszakát, és mivel új a helyén, ezért bizonyítani akar, hogy ő a legjobb.

Hanyagoljam szerintetek ezt a témát, és kivárjam ezt a 2 hetet, amit ő mondott, vagy tegyek ellene valamit. Amúgy más probléma nincs a kapcsolatunkban.


2009. aug. 9. 06:56
1 2
 1/19 anonim válasza:
80%
Persze, addig amíg nem rázódik bele a munkába blablabla. Köztudott hogy az összes ilyen megjegyzés drogoknál hülyeség, hiába mondja a használó hogy én csak így megy úgy meg csak minden másnap. Te hallottál már ilyet? Hogy valaki azt mondta hogy rászokok a cigire de csak 1 hónapra?
2009. aug. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

szerintem drog függő a barátod, vagy az lesz...


ilyen nincs... hozzáfog szokni, aztán még több speed kell a pörgéshez...

én csak kávét iszok, de még egyre többet...

ő lehet hogy most napi 1,2dbot szed.... de aztán egyre több fog kelleni...


szerintem hagyd ott... vagy mindenképpen vlmi orvos, drogozás után olvassás, meggyőzés kell, hogy bizony függő lesz...ész érv kell, mert a barátod szentül hisz az igazában, ahogy leírtad...pedig most téved...

de ti tudjáktok...

2009. aug. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem rászokott a drogra,és ahogy az előző válaszoló írta, egyre nagyobb adag kell ugyanakkora pörgéshez. Mindenképpen forduljon orvoshoz, mert ez nem játék. Ha nem akar leszokni róla, akármennyire is fáj, hagyd el.
2009. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Én erre mentem rá annak idején hogy birjam a sok munkát, igaz kávéval kólával és alkohollal. Nem érte meg!
2009. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon sűrgősen fejezze be, keressen nappali műszakot.
2009. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nagyon komolyan ulj le beszelni vele!! nyugodtan, nem hisztizve mert azzal nem ersz el semmit. mond el h aggodsz erte es nagyon egyerelmuen jelentsd ki h ezt te nem fogod toleralni, h aggodsz erte es h hiaba mondja h csak 1-2 hetig blabla azonnal hagyja abba mert o nem objektiv, nem latja be h kezd fuggo lenni. vagy szokjon le azonnal es esetleg terjen at kave+energia italra vagy keressen mas munkat. nem eri meg tonkretenni magat egy meloert. ha mar most speedre van szuksege h birja, kesobb sem lesz jobb, foleg h meg ra is szokik. 2 honap utan se fogja jobban birni a reszegeket, a zajt, stb. szerintem az lenne a legbiztonsagosabb ha mas munkat keresne. ha anyagilag kihuzzatok amig ujat talal tamogasd h megkepp hagyja abba. veszeleyes vizeken evez.
2009. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,

3. hete dolgozik ott, és most került sor erre.

Örülök végül is hogy megosztotta ezt velem.

Ma volt az első eset végül is, mert ma nappalra osztották be, és tegnap úgy jött haza, hogy ma végre könnyű napja lesz,kérdeztem miért, és mutatja a kis zacskót nekem. Mondom szuper, jogosan ellenkeztem, hogy akkor most minden műszakban fogyasztani szeretné e, ő válasza az volt temészetesen nem, hát majd kiderül.

Én 29/F ő 26/L

Én is éjszakai munkát végzek, de más területen, így nappal tudunk találkozni csak, esetleg hétvégén van több szabad időnk egymáshoz. Ma melóm előtt benézek hozzá, hogy van, esetleg, hogy lássam mennyire van a "szer" hatása alatt, de sajnos elmesélésből az össze ott dolgozó pultos lány szedi ezt a gányt :( Elbeszélgetés meg marad kicsit későbbre.

2009. aug. 9. 11:43
 8/19 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy olvasd el a wikipédia szócikket is!
2009. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem lattam semmi furcsat, mint utolag kiderult, nem hatott, pedig reggel bevette, na ma megint felhoztam a temat, erre a valasza, h tudja hol a hatar, es h nem bizok benne,erveltem minden olyannal, amiket ti leirtatok. Marad a 2 hetes varakozasi ido, na most meg ha tulzottan lovagolok a teman, kesobb felek, el sem mondja majd, es persze en sem fogok tudni semmirol, hisz nem lehetek egyfojtaban mellette ejjel, hisz en is melozok, igy meg azt mondhat amit akar. Azert meg varnek kommenteket, ki hogy gondolja mg.
2009. aug. 10. 22:28
 10/19 anonim ***** válasza:
2009. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!