Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom most kezdett el dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom most kezdett el dolgozni pultosként, éjszakai műszakba, nehezen bírja, ezért speedezni kezdett, mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

12-14 órákat dolgozik egy kocsmába, azt mondja nekem, hogy azért van szüksége, hogy megszokja a pörgést, és bírja az éjszakát, meg a sok illuminált nagyszájút.Én ellenzem, de megértem, viszont arra kértem őt, hogy ne csinálja sűrűn, mert olvastam erről a drogról, és nem szeretném ha előjönnének azok a tünetek.Azt mondja nekem, amig nem rázodik bele a munkába, addig csinálná, heti 3-4x dolgozik. Valóban teljesen kivan, mert együtt lakunk. Szeretem, megbízok benne, de amikor felhozom ezt a témát, akkor azt mondja muszály, mert enélkül nem bírná ki az éjszakát, és mivel új a helyén, ezért bizonyítani akar, hogy ő a legjobb.

Hanyagoljam szerintetek ezt a témát, és kivárjam ezt a 2 hetet, amit ő mondott, vagy tegyek ellene valamit. Amúgy más probléma nincs a kapcsolatunkban.


2009. aug. 9. 06:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
apukámnak a délutáni páróra alvás bejött drog nélkül 15 éve bírja a melót...
2009. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Érdekes kommenteket látok, 1-2 db speed?? Az milyen? :D

Aki nem tudja mi az inkább ne írjon, amúgy meg, tényleg rá lehet szokni, de tegyük hozzá, hogy közel sem a legdurvább drog. Erősen szívkárosító hatása van, ha rászoksz. Na meg persze az se mindegy, hogy mennyibe kerül. Több órai munkabére csak az, hogy azt a szart megvegye. Szerintem nem kidobnod kell, ha szereted, csak megértetni vele, hogy nem ez a megoldás, hanem van más módszer is. Mint írtad más probléma nincs a kapcsolatotokban, ezt meg lehet oldani, és az orvost nem ajánlom, mivel úgysem tud okosat mondani.

2009. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hozd el arról a munkahelyről, mert a légkör beleviszi és tényleg függővé válik.
2009. aug. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de nekem van ismerősöm aki egy idő után szúrni kezdte. Mert úgy jobban hat. Arról nem is beszélve, hogy teljesen paranoiás lett.

Rá kéne ilyeszteni a mellékhatásokkal!

Nem akarlak elkeseríteni, de letenni nem fogja, csak ha Ő akarja, és mivel még most kezdte nem fogja egyhamar, főleg, hogy körülötte mindenki nyomja.

Az ilyesmi sajnos nem megy szép szóval.

2009. aug. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Valószínűleg kicsit rákattant a haverod. Ha ő nem akarja abbahagyni akkor te hiába erőlködsz. Könnyű rákapni leszokni róla már egy kicsit húzósabb, de egyátalán nem lehetetlen. Ezt saját tapasztalatból mondom, nem úgy mint egyesek...
2009. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

arra gondoltam utana jarok a dolgoknak, nem vagyok egy nadszal ember, igy nem felek "intezkedni". Bemennek a kocsmaba amikor a parom nincs beosztva, es ott hatnek az ott dolgozokra, ki terit nekik, ki szedi meg stb, es megfenyegetni oket, h neki ne adjanak drogot. Es varjam a fejlemenyeket.

Vagy

Aljak a parom ele, es valasz ut ele allitsam, vagy belevag a gorongyos utba es elkoszonunk egymastol, vagy igyekszik szer mentesen vegigmelozni az ejszakakat, ahogy sok masoknak is sikerul.es megmondani, hogy ugy is megtudom ha nem tert vissza a jo utra.

2009. aug. 11. 19:42
 17/19 anonim ***** válasza:

szia! a leülök megbeszélni vele szerintem sokkal jobb, de itt nem csak arrol van szó, h tegye le és úgy dolgozzon, mert ha mindenki csinálja a munkatársai, a feltételezett új "barátai" akkor nem fogja megtenni, MINNÉL HAMARABB EL KELL ONNAN HOZNOD!!!

sok szerencsét nektek, és írj azért, hogy mi van veletek!!

2009. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
egy nyaralás is jót tenne neki úgy együtt lehettek figyelhetsz rá eltereled a figyelmét a cuccról és segítessz neki ha már nagyon kívánná. olyankor szopogassatok cukorkát. tényleg vegyen ki 2 hét szabadságot és együtt könnyebb lesz.
2009. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagyon régi kérdés már,de mi lett a helyzettel?Én is ismerek valakit, aki kezd rámenni, és féltem..
2019. márc. 27. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!